Paidwings AG

#37109Podvodná seznamka pouzesex.cz - odstoupení od smlouvy v lhůtě 14 dní

1 měsíc 2 dny 7 hodin

19.11.2019, před 4 lety

Jan Bruchel

Tak jako spousta dalších jsem při pokusu o seznámení naletěl této podvodné seznamce. Včera jsem zaplatil 3 měsíční VIP přístup (VIP přístup jsem platil virtuální kartou Revolut, kterou jsem si následně v aplikaci smazal, aby mi společnost nemohla opakovaně strhávat peníze), ale celou dobu mi chodily jen zprávy od robotů, takže jsem se rozhodl účet zrušit. Také jsem narazil zde na vasestiznost.cz na již podané stížnosti, kde lidé psali, že po uplynutí VIP přístupu jim byly nadále strhávány platby a společnost jim zasílala dopisy ohledně vymáhání. V podmínkách služby (https://www.pouzesex.cz/terms) jsem se v sekci 12. POUČENÍ O ODSTOUPENÍ dočetl, že placený přístup se může zrušit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů a musí rušit písemně (např. dopisem zaslaným poštou, faxem nebo e-mailem). Napsal jsem tedy na papír prohlášení o odstoupení, vyplnil jimi požadované údaje, napsal dnešní datum, podepsal, naskenoval a zaslal. Lidé zde psali, že se jim na e-mail nikdo neozýval.

Seznamka http://pouzesex.cz

Máte prosím nějakou další radu? Bude společnosti stačit toto prohlášení o odstoupení? Nebudou po mně vymáhat další věci?