NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o

#37308Obdržení nevyžádaného balíčku

1 den 22 hodin

25.11.2019, před 21 dny

Nikolas Olšanský

Dobrý den, dnešním dnem mi byl do schránky doručen balíček od společnosti NaturaMed i přesto, že jsem o této společnosti nikdy neslyšel a nic jsem si u ní neobjednával. V balíčku se nachází balení 90 tablet přípravku FlexiMed, kupa reklamního materiálu a složenka na úhradu 49 Kč. Nechci se k této společnosti nijak vázat a platit jim za něco, co ani nevyužiji.

FlexiMed, doplněk stravy

Nechci za zboží které nijak nevyužiji platit a poprosil bych tudíž o prominutí platby. Zboží klidně zašlu zpět, na pobočku firmy NaturaMed, na její náklady.

25.11.2019 21:18, před 20 dny

Kupující je povinen uhradit pouze cenu za zboží, které si od společnosti prokazatelně objednal. Záleží tedy na tom, zda objednávka byla učiněna. Pokud by tomu tak nebylo, jednalo by se o neobjednané plnění. V takovém případě nemusí spotřebitel společnosti na své náklady nic vracet, ani jí o tom vyrozumět. Společnost by v případě sporu musela prokázat, že smlouva byla se spotřebitelem ohledně konkrétního produktu uzavřena a tento produkt byl ze strany společnosti opravdu zaslán.

27.11.2019 11:48, před 19 dny

Vážený pane Olšanský,

dovolte mi Vás informovat, že v našich obchodních podmínkách jasně deklarujeme, že objednávku může učinit pouze osoba starší 18 let a to vlastním jménem. Uvádíte, že jste si produkt neobjednal a na základě tohoto prohlášení jsme související fakturu ve výši 49 Kč stornovali. Produkt, který jste od nás obdržel si můžete ponechat zcela zdarma. Učiněná objednávka byla jednorázová, žádnou zásilku od nás již neobdržíte. Objednávku prostřednictvím webového portálu prošetříme.

Omlouváme se za způsobené potíže a přejeme Vám hezký den.

Naturamed Pharmaceuticals s.r.o.

Nikolas Olšanský

27.11.2019 15:25, před 19 dny

Komentář: Dobrý den,
děkuji za pomoc dTestu a vstřícné jednání společnosti NaturaMed.
S pozdravem Nikolas Olšanský