ENVONA s.r.o.

#38680Neopávněně naúčtovaný poplatek

4 měsíce 23 dnů

12.01.2020, před 4 lety

Miloslav Hýbl

ENVONA s.r.o. mě poslala 28.8.2019 výzvu k poskytnutí podkladů dodavatele energii.
Uvedla že 19.9.2017 jsem něco potvrdil, odepsal jsem, od 19.9.2017 se situace změnila, proto nemám zájem o změnu dodavatele energii.
Toto jsem poslal e. poštou 27.8.2019, pro jistotu to posílám ještě doporučeným dopisem.
V příloze posílám kopii e-mailu ze dne 22.12.2019.

9.1.2020 mě přišel doporučený dopis který jsem nepřijal. Já jsem žádné smluvní podmínky od fi. ENVONA s.r.o. neobdržel, a nemohl jsem je ani podepsat.

Odpověď:
Dobrý den paní Čechová,

já jsem přihlášku k výběrovému řízení a tím i žádné smluvní podmínky od fi. ENVONA s.r.o. neobdržel. Žádáte pouze o dodání dokladů, odepsal jsem, od 19.9.2017 to je po dvou letech, se situace změnila a proto nechápu co chcete.

13.1.2019
S pozdravem
Miloslav Hýbl.

Proto podávám stížnost na fi. ENVONA s.r.o. a žádám o pomoc s touto nepříjemnou událostí.

Ústí nad Orlicí 12.1.2020
S pozdravem
Miloslav Hýbl
e-mail: mila.hybl@seznam.cz
tel.: 420 608 483 563

Kopie e-mailu 22.12.2019. Vážený pane Hýbl, velice se omlouvám za prodlení z odpovědí. Dne 20.08.2019 a 09.09.2019 jste byl obeslán přípisem Výzva k poskytnutí podkladů, jelikož nám nebyli doručeny hrozí Vám vystavení smluvní pokuty v částce 9.000 Kč. Odstoupení od Přihlášky k výběrovému řízení lze akceptovat po splnění podmínek, mít provedeno výběrové řízení a být úspěšně připojen. Podmínky nejsou splněny. je ze možnost si zažádat o odstoupení formou Dohody pod sníženým administrativním poplatkem 3.000 Kč za všechny tři Přihlášky , které evidujeme. Tuto žádost je nutné zaslat doporučeným dopisem na sídlo společnosti se souhlasem vystavení administrativního poplatku. S pozdravem Barbora Čechová asistentka zákaznického centra ENVONA s.r.o.

Chci zlikvidovat celou záležitost, podle mě je to podvodné jednání. Po dvou letech vyžadovat zaplacení smlouvy, kterou jsem nikdy nepodepsal.