Centrum aukcí.cz s.r.o.

#39360Poplatek za registraci

15 dnů 4 hodiny

04.02.2020, před 4 lety

Leona Drozdková

Měla jsem zájem o dům, který byl přes s dražby.
když jsem se na daný dům ptala společnosti s dražby (centrum aukci.cz s.r.o.) přišla mi reakce, že musím provést registraci. A že je bez nutnosti se účastnit na dražbě, a tak jsem tak učinila v domnění, že je vše zdarma. Do e-mailu mi přišli informace o daném domě a pote mi přišla výzva k zaplacení registračního poplatku 5000Kč. Vůbec jsem nevěděla, co to znamená. Měla jsem dojem, že je vše zdarma. Ano moje chyba je, že jsem si nepřečetla všeobecné obchodní podmínky, a souhlasila jsem s tím. Kdyby v prvotním emailu bylo, že po registraci v případě projevení zájmu budu platit 5000Kč nikdy bych se neregistrovala. Ale jak píší, je to moje chyba. Jsem maminka na mateřské dovolené a nemohu si dovolit zaplatit 5000Kč za registraci. Moc mě to mrzí, že musím psát tady a řešit to. Kdybych si přečetla obchodní podmínky, nemuselo by se nic takového dít. Psala jsem na společnost email a několikrát volala na jejich linku, kde mi paní řekla, že se celá věc řeší, do dnešního dne se mi nikdo z firmy neozval a já jsem z toho nešťastná, nechci mít problémy. Prosím Vás o prominutí registračního poplatku anebo jeho snížení na 500Kč i to je pro mě velká částka. Děkuji za Vaši odpověď Leona Drozdková.

Registrační poplatek

Prosím o prominutí poplatku nebo jeho snížení na 500 kč za chybu kterou jsem provedla.