UrbanTrend s.r.o. v likvidaci

#39460Nevrácená platba za nedodané zboží, které bylo zaplaceno předem

06.02.2020, před 4 lety

Alena Bartáková

Dobrý den, do dnešního dne jsem neobdržela zpět mnou předem uhrazenou platbu v částce 394,- Kč za objednávku č. #176550 z e-shopu provozovaném na internetové stránce urbantrend.cz společností Urban Trend s.r.o, IČ 07993234. Zboží jsem objednala 10.11.2019 a též obratem uhradila předem platební kartou on-line platbou, tak jak požadovali - na dobírku zboží nezasílají. Platba mi měla být vrácena po mém odstoupení od kupní smlouvy ze dne 26.12.2019, neboť zboží nebylo dodáno ve stanoveném termínu. Platba mi nebyla vrácena ani po opakovaných urgencích přes e-mail uvedený jako jediný kontakt ke komunikaci se zákaznickou podporou. Vždy odepsali, že částka bude vrácena, nebo že už byla odeslána a poté, že měli technické problémy, poté, že onemocněla účetní ... atd., po každé urgenci přišla jako odpověď jiná výmluva. Za zákaznickou podporu se podepisuje Petra Veselá. Odstoupení od smlouvy jsem zaslala i písemnou formou doporučeně na adresu uvedenou v obchodních podmínkách zveřejněných na stránce e-shopu. Do dnešního dne mi peníze za nedodané zboží vráceny nebyly. Též jsem zaslala písemnou předžalobní výzvu s poskytnutím další lhůty pro vrácení platby přímo jednateli společnosti R.S. Bartáková Alena.

objednávka zboží č. #176550 - dámský top s volnými rukávy, cena 394,- Kč

Vrácení částky 394,- Kč na můj bankovní účet.