#39969Okamžite odstúpenie od zmluvy - zrušenie členstva Premium

‪L-1351 Luxemburg‬
‪Luxemburg‬
Fax:‪+421 233010359‬
mejl: ‪zakaznicky-servis@be2.sk‬

Týmto s okamžitou platnosťou, to jest dňa 22.2.2020 požadujem okamžité odstúpenie od uzatvorenej zmluvy a zrušenie Premium členstva aktivované dňom, to jest 22.2.2020a následné zrušenie celého môjho profilu Andrea .V prípade naúčtovania ďalších poplatkov žiadam o ich okamžité vrátenie. Štrnásťdňová lehota na Odstúpenie od zmluvy je zachovaná a preto žiadam vrátenie zaplateného poplatku vo výške 9,96 eur.
Odôvodnenie: Bola som uvedená do omylu a z účtu bola strhnutá niekoľkonásobne vyššia suma ako bola uvedená v položke. Aktivovala som si službu Premium účet na jeden mesiac za cca2,50 eur a z účtu mi bolo strhnutých 9,96 eur na tri mesiace, ktoré som si neaktivovala!!!

Dátum uzatvorenia: 22.2.2020 zaplatenie poplatku)
Email: ‪andrejkav@icloud.com‬
Krajina: Slovensko

Ďalej žiadam o následné vymazanie všetkých mojich osobných údajov a zrušenie celého môjho profilu .
Zároveň Vás žiadam o písomné potvrdenie o ukončení zmluvného vzťahu medzi mnou a spoločnosťou be2 S.à.r.l. emailom, že dané zrušenie prebehlo v poriadku a naďalej sa nebudú strhávat žiadne financie z môjho účtu a nebude prebiehať žiadne vymáhanie dlhov, ktoré by vznikli v budúcnosti. Toto Odstúpenie sa považuje za absolútne zrušenie zmluvného vzťahu a moja osoba nebude so spoločnosťou be2 S.à.r.l. viazaná v žiadnom smere a nevzniknú mi voči tejto spoločnosti žiadne ďalšie náklady.
Keďže spoločnosť be2 si vyhradzuje 3 dni na samotné reakcie zákazníckeho servisu, aj touto formou chcem spoločnosť informovať, že som jednoznačne a vyslovene podala Odstúpenie od zmluvy (zrušenie Premiového účtu) v dostatočnom predstihu, tj.14 dní (štrnásť dní) od doručenia faktúry a uzatvorenia zmluvy, týmto je moja výpoveď považovaná za včasnú a v súlade so Všeobecnými obchodnými podmienkami. Akékoľvek predĺženie členstva, či stiahnutie akýchkoľvek financií (peňazí) z môjho účtu bude v rozpore s mojou včasnou výpoveďou a proti Všeobecným obchodným podmienkam.

Ďakujem za okamžité vybavenie môjho odstúpenia a zaslanie potvrdenia o ukončení zmluvného vzťahu

S pozdravom

Členstvo Premium