viagogo

#39977Odstoupení od smlouvy

1 měsíc 2 dny 15 hodin

24.02.2020, před 4 lety

Jana Šilarová

včera jsem si v 10.OO u VIAGOGO objednala 2 vstupenky na koncert skupiny Dragon Force, který se bude konat 25.6.2020 v Bratislavě.
Jedna vstupenky stojí 30 EUR. Celkem tedy 60 EUR. Zaplatila jsem vše kreditní kartou, kterou mám vedenou u Raiffeisen BANK.S hrůzou jsem zjistila, že si společnost VIAGOGO naúčtovala za dvě vstupenky Kč 3.056,--Provedeno
23.02.2020
Částka
- 3 056,00 CZK
Popis
VG Dragonforce Tix +447720680451 CHE
Okamžitě jsem volala na linku 800 900 900, chtěla jsem pozastavit platbu, bohužel, již bylo pozdě, obchodník si platbu stáhl. Na vstupenkách, které jsem obdržela ke stažení je hodnota 30 EUR!!!! Napsala jsem tedy společnosti VIAGOGO email, kde požaduji STORNO nákupu vstupenek, dle mého by měl mít kupující právo odstoupit od koupi, ale bylo mi odpovězeno, že se mám pokusit vstupenky dále přeprodat a cenu si mám určit sama. Nebudu podvádět ostatní kupující. Praktiky této společnosti se mi zdají podvodné. Prosím o radu a pomoc, jak dostat moji platbu zpět. Poté nechci mít s touto podvodnou společností nic společného. Vstupenky jsou u organizátoru akce k dispozici za skutečných 30 EUR. Předem děkuji za pomoc
S pozdravem
Jana Šilarová

Chci vrátit celkovou částku ve výši Kč 3 056,-- a vstupenky STORNOVAT. Nemám zájem s touto společností mít nic společného. Jsou to podvodníci a měl by se jim prodej na internetu zakázat!!!!