Uber Czech Republic Technology s.r.o.

#40043Otrava jídlem objednaným přes službu

2 měsíce 4 dny 6 hodin

26.02.2020, před 4 lety

Miroslav Bříza

04.02.2020 jsem si objednal jídlo přes Uber Eats - z jídla se mi následně udělalo fyzicky velmi nevolno a následující den jsem byl nucen vyhledat lékařskou pomoc, kde se mi dostalo lékařské zprávy, která potvrzuje otravu jídlem. Na celý den jsem byl vyřazen z provozu a musel jsem si vzít dovolenou ze zaměstnání.

Kontaktoval jsem podporu Uber Eats s žádostí patřičné kompenzace, jelikož se domnívám, že pokud překupují jídlo a dodávají jej zákazníkům, jsou oni za kvalitu odpovědní.

Na podpoře se mi následující odpovědi:
"Mrzí nás, že objednávka nesplnila Vaše očekávání a chápeme, že to pro Vás musí být frustrující.
Neustále se snažíme zlepšovat naše služby a Vaší zpětné vazby si ceníme.
Abychom zajistili, že budou restaurace podobným situacím v budoucnu předcházet a neustále zlepšovat své služby, doporučujeme Vaši objednávku ohodnotit. To můžete udělat v aplikaci zvolením tlačítka "Objednávky" na dolní liště a poté "Ohodnotit" u jednotlivých objednávek.
Doufáme, že Vaše příští objednávky budou již bezproblémové."

Po mé reakci, kdy jsem vyjádřil svou nespokojenost se mi dostalo:
"Zdá se, že o tomto problému jsme od Vás již jednu zprávu dostali a už jsme Vám na ni odpověděli. Tuhle konverzaci proto uzavřeme, abychom Vám neodpovídali dvakrát.
Máte-li nějaké další dotazy, neváhejte nás kontaktovat. "

Následně jakékoliv moje následující zprávy rovnou označují za vyřízené a odmítají jakékoliv komunikace.

Uber Eats - doručování, rozvoz jídel

Požaduji adekvátní kompenzaci za utracené peníze za objednávku, následně i bolestné za způsobenou újmu na zdraví a za vzniklou škodu spojenou s nucenou dovolenou v zaměstnání.