PrePay s.r.o.

#40373Nepřišlo první číslo letošního roku časopisu La Cucina Italiana

1 měsíc 2 dny 23 hodin

11.03.2020, před 4 lety

Lenka Benešová

8.1.2020 jsem si na Vašich stránkách předplatit.cz objednala roční předplatné časopisu La Cucina Italiana a tentýž den zaplatila (č. objednávky 36742, variabilní symbol:8012020, konstantní symbol: 1178, specifický symbol: 4511617341, cena ročního předplatného 606 korun).

První číslo předplatného měla dorazit 21.2.2020 na adresu Tomáš Křeček, Rezlerova 280, Praha 10 Petrovice, 10900, ale bohužel doposud nepřišlo.

26.2. jsem Vás poprvé kontaktovala prostřednictvím emailu info@predplatit.cz. Kopíruji znění mého emailu i Vaši odpověd:

Můj email ze dne 26.2.2020:
8.1.2020 jsem si u Vás předplatila roční předplatné časopisu LaCucina Italiana, tentýž den jsem zaplatila v příloze posílám údaje o zaplacení předplatného z výpisu z banky.
Bohužel musím avizovat, že první letošní číslo časopisu La Cucina Italiana dosud nepřišlo, a mělo přijít 21.2.2020 na adresu Tomáš Křeček, Rezlerova 280, Praha 10, 10900. Mužete mi prosím vysvětlit, jak je možné že časopis dosud nepřišel a zajistit jeho doručení?
Děkuji za informace a neváhejte mě kontaktovat emailem či na telefonní číslo 724318271.
S pozdravem

Vaše odpověď ze dne 26.2.2020:
Krásný den,
Přijměte naší omluvu za problémy způsobené nedoručením Vámi předplaceného časopisu. Reklamace byla předána na vydavatele, aby sjednal nápravu a časopis zaslal.
S přáním pěkného dne
Klientský servis
+420 731 212 414
PrePay s.r.o.
Dělnická 213/12
Praha 7 – Holešovice, 170 00
IČ: 05152941, DIČ: CZ05152941

S tímto jsem to nechala být, s tím že sjednáte nápravu, ale časopis stále nepřišel. Proto jsem Vás kontaktovala znovu tentokrát přes reklamační formulář dne 4.3.2020, kde jsem v poznámce psala výše zmíněné, na to nepřišla žádná odpověď. Dala jsem Vám další týden, ale časopis stále nedorazil.
Včera dne 10.3. jsem Vás opět kontaktovala přes email info@predplatit.cz, ale odpověď mi nepřišla žádná, a nikdo mi nezvedá telefon (731 212 414), na který se snažím průběžně už dva dny volat.

text mého emailu 10.3.
opravdu mě velmi mrzí, že vám musím opět kontaktovat, ale zmíněná reklamace časopisu La Cucina Italiana (objednání a zaplacení předplatného dne 8.1.2020, číslo objednávky 36742) stále není vyřízená k naší spokojenosti. Celkem dvakrát jsem posílala reklamační formulář, první jste vygenerovali Vy z mého emailu dne 26.2.2020 a druhý jsem zaslala minulý týden dne 4.3.2020 a třetí píši teď.
Časopis stále nedorazil na adresu Tomáš Křeček, Rezlerova 280, Praha 10 Petrovice, 10900. Můžete mi prosím říct, v jakém stavu je teď moje reklamace? Dnes jsem v trafice viděla již nové číslo (první letošní) La Cucina Italiana, to které jsem si u Vás předplatila. Můžete prosím znovu kontaktovat vydavatele a sdělit mi v jakém stavu je odeslání mého předplatného? Můžete mě kontaktovat emailem či telefonicky na číslo 724318271, marně jsem se Vám minulý týden snažila dovolat, i přes to že volané číslo vytáčelo, přišla mi pak sms, že Vás mám kontaktovat přes email...
Prosím o kladné vyřízení a dopodrobna vylíčení, kde se stala chyba, nerada bych předplatné rušila... Ale když už je La Cucina v prodeji v trafikách, ráda bych jí mela doma i já...
Nedočkavě čekám na Vaší odpověď
S přáním hezkého dne

Vaše odpověď k emailu z 10.3.2020:
žádná

Časopis je již dávno v prodeji v trafikách, jak je tedy možné že mi dané číslo ještě nepřišlo?

Toto mě opravdu nebaví a mrzí zároveň, jsem z toho naštvaná a frustrovaná a požaduji sjednání nápravy zasláním již několikrát zmíněného prvního čísla časopisu La Cucina Italiana nebo vrácení peněz, ale to je ta krajní možnost. Doufám, že toto nebudu muset řešit s každým dalším vydaným číslem... :-(

Děkuji a přeji hezký den

La Cucina Italiana 1.číslo roku 2020

požaduji dodání prvního čísla časopisu La Cucina Italiana na jednu z výše uvedených adres nebo v krajním případě vrácení peněz.