Společnost


Česká pošta, s.p.

Počet nahlášených stížností:2281
Z toho za letošní rok:57
Stále v řešení:7
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

0%
100%
Toto skore je založeno na 31 stížnostech.

#40619Zrušení objednávky a vrácení dodavateli

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

15 hodin 3 minuty

Detail stížnosti

Publikováno
22.03.2020, před 17 dny

Jana Mazánková

Znění stížnosti

Dne 20.3.2020 přišla SMS, že o zásilce DR9029572956C s dobírkou mě budete informovat o doručení, ale já o uvedenou zásilku nemám zájem, nezaplatím ji a chtěla jsem vám ušetřit cestu za doručení a ihned ji vrátit dodavateli. Píšete, že doručení změníte na www.zdocp.cz, ale nikde není možnost ihned zásilku zastavit a vrátit dodavateli (šetřím najeté kilometry).


Produkt

DR9029572956C s dobírkou


Požadované řešení

Ihned vrátit dodavateli a ať se o to už nemusím starat a řešit s dopravci nebo na pobočce místní pošty.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
22.3.2020 15:36, před 17 dny

Pro odstoupení od smlouvy (zrušení smlouvy) uzavřené na dálku je zapotřebí zaslat prodejci písemné odstoupení od smlouvy na jeho e-mail, případně doporučeně s dodejkou. Někteří prodejce mají na svých stránkách speciální formulář.

Pokud lze odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, je možné odstoupit od smlouvy i před převzetím zboží, což lze opřít o bod 40 odůvodnění směrnice 2011/83/EU.

Česká pošta, s.p. se rozhodla nevyužít službu VašeStížnosti.cz pro řešení sporů se svými zákazníky. Vzhledem k tomu, že je námi poskytované mimosoudní řešení sporů založeno na principu dobrovolnosti, bude stížnost uzavřena.

Toto rozhodnutí je podpořeno faktem, že Česká pošta shledává svůj systém pro příjem, evidenci a řešení stížností jako dostatečný. Dle vyjádření České pošty přijme podání týkající se služeb poskytovaných Českou poštou nebo jednání jejích zaměstnanců kterákoliv organizační jednotka. Podání mohou být uplatněna telefonicky, osobně, dopisem, faxem, elektronickou poštou nebo datovou schránkou.