ROPETA LTD - Huglo.cz

#40647Dodací lhůta nedodržena

1 měsíc 4 dny 11 hodin

23.03.2020, před 4 lety

MARTINA KONOPIKOVA

objedna jsem si zbozi u uvedenho zboži byla uvedena doba dodani do24h tuto dobu nedodrzeli a napsali dobu 5-40 dni po te co jsem je kontaktovala zrušila jsem objednavku ale penize mi vraceny nebyli prosím o pomoc aby mi byla vracená platba za zboži neseroozni obchod 20. 3. 2020, 14:54

Veronika za Huglo.cz

Komu:
marmartulka@seznam.cz

Potvrzujeme, že dodavatel odeslal objednávku a je na cestě k Vám
Potvrzujeme, že dodavatel odeslal objednávku a nyní je na cestě k Vám.

ZÁKAZNICKÝ ÚČET MOJE OBJEDNÁVKY

ŽENY MUŽI DĚTI VÝPRODEJ
Potvrzujeme, že dodavatel odeslal objednávku a nyní je na cestě k Vám.

Objednáno dne

19.03.2020

Číslo objednávky

894821

Číslo zákazníka

Milý/á Martina

Vaše objednávka byla úspěšně odeslaná, kterou tímto emailem potvrzujeme. Aktuální stav Vaší objednávky si můžete kdykoli prohlédnout ve Vašem zákaznickém účtu. Zásilka bude dodána co nejdříve, ve výjimečných případech se může doba dodání prodloužit.

Na každou objednávku se vztahuje program Garance spokojenosti, který chrání práva zákazníka a dodává nadstandartní záruku na Vaši objednávku evidovanou pod číslem 894821.

Kdy Vám doručíme balíček?

Doba dodání se pohybuje v rozmezí 5 - 40 pracovních dní. Důvodem takové dodací doby je, že zboží které prodáváme je naprosto jedinečné za velmi příznivé ceny. Zboží Vám dodávají pouze ti nejlepší zahraniční dodavatelé z celého světa, kteří nabízejí prémiový výběr nedostupných a kvalitních produktů v České republice.

Moc nás mrzí, že nejsme schopni dodací dobu urychlit, můžeme Vám ale garantovat, že s objednaným zbožím budete spokojeni. Moc si vážíme, že jste si vybrali právě naší nákupní galerii poskytující nadstandartní záruku a Garanci spokojenosti.

Udělali jste výhodný nákup, a to i přes to, že jste třeba produkty viděli i u jiných dodavatelů, věřte že kvalita by se mohla lišit. Naši dodavatelé mají velmi přísné výběrové řízení, a proto dokážeme zaručit zcela prémiovou kvalitu a vy budete určitě nadšeni.

Pokud by se zbožím cokoli bylo, je možné nás ihned kontaktovat na zákaznické podpoře a za poškozené či jinak vadné zboží Vám vrátíme peníze.

Těšíme se, až Vám uděláme radost.Odesíláme i o víkendu. K Vám domů i do všech odběrních míst zásilkovny.
Doručíme zdarma toto maji udane u zboži

Bavlněná unisex rouška War Barva: Mask 8 1 119 Kč Bavlněná unisex rouška War Barva: Black

prosím vraceni platby nebo ihned doručeni zboži dle toho co maji uvedeno dekuji za pomoc K