#40979Vymáhání pohledávky, nemožnost zrušit členství

01.04.2020, před 4 lety

Silvie Fojtíková

v reklamě na netu se mi zobrazoval odkaz na seznamku Academic Singles. Ze zvědavosti jsem se tam registrovala a 29.1.2020 zaplatila platbu za měsíční členství ve výši 156 Kč. Párkrát jsem seznamku navštívila, pak jsem si dala pauzu. Asi za měsíc jsem se na seznamku chtěla znovu podívat, ale nepamatovala jsem si přihlašovací údaje, tak jsem udělala novou registraci a dne 4.3.2020 znovu zaplatila poplatek 156 Kč, abych seznamku mohla na měsíc vyzkoušet a používat. Nyní mi přišel email, že po mně chtějí zaplatit 2.549 Kč. Prý jsem odsouhlasila VOP a mám premiové členství. Nechtějí mi zrušit profil, dokud nezaplatím. Předem mi nepřišla výzva k platbě ani oznámení, že bych měla platit za členství na další 3 měsíce. Zkoušeli si sami strhnout peníze z plat.karty, naštěstí se nepodařilo. Zjistila jsem, že se jedná o podvodnou seznamku a nachytaných lidí je více. Chci ukončit obě členství a smazat oba profily na seznamce Academic Singles.

Ukončení členství, smazání profilu, vymazání osobních údajů a již žádné účtování poplatků.