DuPonti s.r.o.

#41407Stahovanie poplatku

10 měsíců 11 dnů 12 hodin

16.04.2020, před 11 měsíci

Dobry deň.
Este vo februari som prosila u vymazanie učtu na zoznamke,že.nebudem pokračovat ale aj napriek tomu mi aj za marec bolo stiahnute 40 eura,čo je pre mňa zatažujuce finančne a aj tak o nicom ,vymažte moj učet zo všetkym,pisala som email,bola odpoved nech sa odhlasim ,čo som nezvladla,je to pre mňa problem ,vedia ,že nie je pohyb na mojoj učte a aj tak stiahli ,je to nekrestanske od katolickej zoznamky ,mame si pomahat a nie ožobračovat ,zrušte moj učet prosim .uchalova

Zrusit ucet

Zrušit učet

16.4.2020 08:21, před 11 měsíci

Dle smluvních ujednání na https://www.katolickaseznamka.cz/terms-and-conditions je uživatel oprávněn smluvní vztah založený smluvními ujednáními kdykoliv i bez uvedení důvodu vypovědět bez výpovědní doby, a to zasláním výpovědi na adresu poskytovatele. Obdržení výpovědi je poskytovatel povinen uživateli bezodkladně potvrdit odesláním oznámení na jeho emailovou adresu.

16.4.2020 09:49, před 11 měsíci

napište nám prosím email, pod kterým jste registrovaná a poslední 4 čísla karty, ze které jste seznamku platila.
Děkujeme
DuPonti

16.4.2020 11:43, před 11 měsíci

Dobry deň.
email -maria1953marka@gmail.com
čislo karty posledne 4 su 1142

16.4.2020 13:02, před 11 měsíci

děkujeme.

Žádné další peníze nebudou odcházet, protože profil se vám podařilo smazat. Nakonec jste to tedy podle návodu dokázala. Mrzí mne, že máte pocit, že vám nebyla naše podpora schopná pomoci. Nedokážu ovšem najít záznam o tom, že byste nám na podporu vůbec psala.
Zmiňované platby za březen vám nicméně vracíme.

DuPonti

16.4.2020 13:36, před 11 měsíci

Zaujimalo by ma kedy som ho vymazala,potom prečo stiahli v marci 4xpo 10 eura ked som ho vymazala ,prosim o doklad kedy som ho vymazala .dakujem .uchaloba⅜

16.4.2020 13:52, před 11 měsíci

Smazaný ho vidím z 11.4.2020, z minulého týdne.

16.4.2020 19:40, před 11 měsíci

Dobry večer.
Datum 11.4.2020 vymazania ako píšete ,to určite nebol ,bola biela sobota ,.bolo to pred 5 dňami ,takže to sa tak rychlo nezabuda ,prepačte ale dement ešte nie som .Uchalová