Společnost


VIAVOX, s.r.o.

Počet nahlášených stížností:11
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

100%
0%
Toto skore je založeno na 2 stížnostech.

#4166Neuhrazení vratné kauce - přebytku účtu

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

8 měsíců 23 dnů 19 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
28.08.2014, před 9 lety

Lukáš Doležal

Znění stížnosti

U firmy Viavox, s.r.o., Zlín jsem na základě "Smlouvy o obchodním zastoupení" využíval služeb výhodného telefonního volání Avox a v této souvislosti mi byl zřízen uživatelský účet, na který jsem uhradil vratnou kauci a poplatky dle vyúčtování. Po ukončení "Smlouvy" 31.1.2011 bylo provedeno konečné vyúčtování, kde mi vznikl přebytek ve výši 3775,68 Kč, který by mi firma měla vrátit na můj bankovní účet. Svůj závazek vůči mně firma uznala, avšak jeho uhrazení postupně odsouvala s tim, že nemají dostatek financí a že musí vymáhat své pohledávky od jiných subjektů a podle jejich přísunu postupně vyřizovat své závazky. Poslední zpráva z 28.6.2013, kde mi sdělují, že mám být i nadále trpělivý. Na další urgence již vůbec nereagují.


Produkt

zákaznické ID 5574


Požadované řešení

Uhrazení dlužné částky


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
29.8.2014 11:10, před 9 lety

V případě, že dle smlouvy má být uvedená částka vrácena a není-li ve smlouvě stanovena lhůta pro vrácení, je společnost povinná vydat smluvenou částku ve lhůtě přiměřené nebo dodatečně stanovené. Pokud se tak nestane, ocitá se v prodlení.

Vyjádření dTestu

Publikováno
22.5.2015 14:52, před 8 lety

Společnost VIAVOX, s.r.o. nereagovala na naši výzvu k řešení stížnosti. Vzhledem k tomu, že je námi nabízené mimosoudní řešení sporů založeno na principu dobrovolnosti, bude stížnost pro nereakci subjektu uzavřena.