Dateyard, AG

#41772Vymáhání

27.04.2020, před 4 lety

Jakub Tamas

dobry den v minulosti jsem se zaregistroval na stranky flirtface...nikdy jsem jejich sluzby nevyuzil a skoro kazdy tyden me prichazi emaily ze mam neco zaplatit...nevim si rady,jelikoz kdyz jim odepisu tak semnou nikdo nekomunikuje

Vážený/á pane Tamas,

jak víte, jsme právní zástupci společnosti dateyard AG, Rothusstrasse 23, CH-6331 Hünenberg.
V minulosti jsme Vám několikrát psali a vyzývali Vás k
zaplacení neuhrazených pohledávek naší klientky. Do dnešního dne jste však dlužné částky v plném rozsahu neuhradil/a.
Ani jste do dnešního dne nevypověděl/a smlouvu uzavřenou s naší klientkou, a dohoda se tak dle příslušného ujednání z
důvodu nevypovězení vždy prodloužila a dále prodlužuje. Pro připomenutí: Smlouvu jste uzavřel/a na webových
stránkách flirtcafecz.

Dosavadní pohledávky jsme nyní shrnuli do jednoho spisu. Aktuálně dlužíte částku v celkové výši 267,85 EUR.

Vyzýváme Vás, abyste tuto částku obratem, nejpozději však do 12.05.2020, převedl/a na náš uvedený účet a u platby uvedl/a
spisovou značku 31120109127.

Uvědomte si, prosím, že naše klientka se této nikoliv zanedbatelné pohledávky nevzdá a po nynějším shrnutí sald
pohledávek budete muset počítat i s jejich uplatněním soudní cestou.

Proto Vám naléhavě doporučujeme, abyste aktuální pohledávku uhradil/a co nejdříve.
Pokud tuto pohledávku nemůžete zaplatit v jedné částce, můžeme se případně domluvit na platbě ve splátkách. Za tím
účelem se nám musíte ve stanovené lhůtě ozvat s konkrétním návrhem splátkového kalendáře. Případné dohody o
dílčích platbách uzavřené v minulosti již nejsou platné.

Mějte, prosím, na paměti, že naše kancelář je smluvním partnerem informační úvěrové kanceláře SCHUFA.

Níže ještě jednou shrnutí všech relevantních platebních údajů:
Vlastník účtu: Auer Witte Thiel
Bankovní ústav: Postbank (Giro)
IBAN: DE76 7001 0080 0005 2018 07
BIC: PBNKDEFFXXX
Částka: 267,85 EUR
Předmět: 31120109127

uzavreni smlouvu s touto spolecnosti