Centrum aukcí.cz s.r.o.

#41828Nekalé obchodní praktiky portálu S-Dražby a v mém případě i nepoužitelná služba

28.04.2020, před 4 lety

Miroslava Zajícová

Připojuji se k dlouhé řadě stěžovatelů, celá komunikace proběhla 27. a 28.1.2020 naprosto neuspokojivým způsobem, byla mi zaslána Dražební vyhláška a Znalecký posudek jako zájemci ze serveru ČESKÉREALITY.cz - zájemce o nemovitost č. 1249S.
Nedostala jsem mailem nic použitelného, bylo dva dny po splatnosti dražební jistiny a dva dny do dražby, která se nekonala k mému překvapení elektronicky, ale v Karlových Varech ve tři odpoledne.

S-dražby se na (SEVERO)ČESKÝCH REALITÁCH tvářily jako ten, kdo prodává, a předem neupozornily dostatečně výrazně, že se s nikým nebudou o ničem bavit, dokud se nepřihlásí do systému. Háček je v tom, že v jejich pojetí znamená přihlášení do systému 5000,- za tři měsíce od PŘIHLÁŠENÍ.
23.4.2020 jsem od nich dostala výzvu k platbě

Na moji reklamaci služeb a ceny zaslanou na oba maily 23. a 24.4. 2020 dosud nereagovali.

5000 za přihlášení do systému a maily bez relevantní použitelnosti

1./Omluva za to, že firma S-dražby v té době neměla cenu za PŘIHLÁŠENÍ na stránkách dostatečně označenou.
2./Omluva za velmi špatnou komunikaci a nepoužitelné služby,
za zasílání dokumentů v nepoužitelném pozdním termínu bez jakéhokoli upozornění na tuto skutečnost a bez předchozího upozornění na skutečnost, že dražba v šibeničním termínu nebude elektronická, ale v K.Varech.
3./Zrušení registrace, poplatku(storno faktury) a smazání osobních údajů z databáze.