MEDIK HAUS s.r.o.

2 měsíce 10 dnů 4 hodiny

18.05.2020, před 4 lety

Helena Feikova

Dobry den,

mela jsem letos v unoru zaplaceny voucher na osetreni obliceje metodou Ultra X lift.Zaplatila jsem 9900 Kc.Osetreni jsem mela mit na klinice Medik Haus v Brne.3x mi presunuli termin a vzdy stejny scenar.Den pred planovanym osetrenim mi poslali email s omluvou a zduvodnenim na technicke problemy.Mela jsem si tel. sjednat dalsi termin...bez moznosti se tam dovolat ..pak mi tedy dalsi den volali a rekli,ze maji pristroj na tohle osetreni pokazeny ...a stale tak dokola...Napsala jsem email,ze odstupuji od smlouvy a chci vratit penize...delaji si ze me zrejme legraci a penize mi na muj ucet k dnesnimu dni nevratili.Prosim poradte nebo mi pomozte.Musela bych na tuto kliniku podat trestni oznameni.
Doufam a verim,ze vse dobre dopadne a penize mi budou vraceny v co nejkratsim terminu.
S pratelskym pozdravem Feikova Helena

Medik Haus cislo poukazu k osetreni 4573821000 Poukaz v hodnote 12 900 Kc.Platila jsem po sleve 9900 Kc.

Na zaklade jednani jiz nechci s touto klinikou mit nic spolecneho.Precetla jsem si velke mnozstvi negativnich reakci a hodnoceni na tuto spolecnost od beznych klientu.Musim s nimi bohuzel souhlasit...jednali stejnym zpusobem i se mnou..Chci vratit penize v plne vysi.