Rabator s.r.o.

#4269800 emailů za den

09.09.2014, před 10 lety

Richard Gál

tento slevový portál mi za dnešní den sále posílá emaily - spamy. Za 1 den jsem jich obdržel přes 800 a stále přichází nové. Pořád ten stejný newsletter stále dokola. Mám firemní email a čekám důležitý návrh smlouvy, ale tento portál se mi rozhodl zničit emailovou adresu. Dnes jsem se již 3 krát odhlásil, ale stále mi dochází další. Dále 4 krát jsem volal na jejich linku a bylo mi sděleno, že můj problém poslali mail IT oddělení a víc s tím dělat nelze. Paní operátorka mne řekla ať jím klidně taky posílám 800 mailů denně že je jí to jedno. Pokud jsem vyhrožoval žalobou tak mi sdělila " a co Vám brání? " ( mám to nahrané !!) . Nevím co dělat ?? - Mám si předělat vizitky? smazat svůj email z web stránek ?? Všechny své obchodní kontakty obeslat, že mám nový email ?? ... protože na tento můj mi slevový portál ber slevu zasílá 1000 emailů za den. A ta jejich naprostá arogance mne strašně uráží požádám o radu co se dá v této situaci dělat ?

Jejich newsletter: (den 8.9.2014 čas 17: 44 ).... Sada 5 náplní do tiskáren Canon.(-69%)|5palcový HTM M3 GPS/3G 4 GB Smartphone.(-51%)|Vypěstujte si vlastní houby. Akce 2+1.(-80%)

Že by se mi alespoň někdo omluvil a sdělil mi že až jich smažu 10000 za den tak už žádné další nepřijdou ... nepůjdu spát vše smažu a budu mít zpět svůj email.