iMedia 888 GmbH

#43363Zneužití údajů platební karty

1 měsíc 2 dny 12 hodin

25.06.2020, před 4 lety

Pavel Novák

Dne 24/4/2018 jsem se stal VIP členem The Casual Longe - k zaplacení členství došlo 25.4.2018 platební kartou (částka 2397 Kč). Členství jsem měl předplacené na 3 měsíce. Dne 25/6/2018 jsem dle VOP faxem se všemi náležitostmi zaslal výpověď služby (mohu doložit) - tedy 4 týdny před vypršením 3 měsíců členství. Vše mám zdokumentované. Ve dnech: 9/8/2018 mi neoprávněně bez autorizace strhli zcela nelogickou sumu sumu:397 Kč + 7/9/2018 podobně nelogickou sumu 500 Kč + 25/1/2020 (po delší přestávce) 2397 Kč + 25/4/2020 2397 Kč. Celkem mi tedy neoprávněně strhli z bankovního účtu tedy sumu 5 691 Kč. Dne 7/9/2018 jsem jim zaslal žádost o vysvětlení, na kterou nereagovali. Dne 11/5/2020 jsem jim opět zasílal mail, na který opět nereagovali. Dnes tedy opět dostali opakovaně na e-mail výpověď dle VOP.

Seznamka na netu

Mám tyto požadavky: 1. Aby mi vrátili částky neoprávněně inkasované z mé platební karty (dnes jsem ji pro jistotu zrušil) nebo aby doložili věrohodně, na základě čeho si peníze sebrali a zdůvodnili mi to. 2. Aby mě přestali vést jako člena, a aby odstranili můj profil a všechny mnou poskytnuté údaje, prostě veškeré záznamy z mého účtu, pochopitelně v souladu s GDPR. Nikdy v budoucnu nehodlám být členem a využívat jakkoli jejich služby.