Česká srovnávací s.r.o.

#43493Neoprávněný poplatek při odstoupení od smlouvy

2 měsíce 4 dny 23 hodin

02.07.2020, před 4 lety

Alena Kmínková

manžel byl kontaktován pracovníkem spol. Česká srovnávací s nabídkou - seženeme Vám levnějšího poskytovatele energii. Stačí nám ukázat poslední vyúčtování.Prijel kurýr, bylo to v zimě, za tmy a honem, honem je zima a hodně hodin.. Vyfotil si doklady, vyúčtování a já jsem měla "Jen" podepsat info, že si to vyfotil a že se ozvou s případnou nabídkou a poté tedy i smlouvou. Číst umim, ale ve tmě ne. Já si telefon, kterým bych si prisvytila nechala doma a pánovi se "vybil" . Moje chyba, pánovi jsem uvěřila. Ptala jsem se ho já i manžel jestli nebude muset nic platit, jak to bude, když nebudeme chtít přecházet k jinému poskytovateli. Odpověď byla, že smlouvu, jsme žádnou nepodepsali, a budeme kontaktování.Tim jsem to pustila z hlavy a po čase, mě začali pracovníci české srovnávací volat, že mám špatné smlouvu? Jakou smlouvu? Pan mi totiž nedal do ruky vůbec nic, tvrdil, že je to souhlas s možným kontaktem a nabídkou. Že zatím nic nepotřebuji. Nyní mi účtují pokutu 5000kc, poslali mi konečně smlouvu, ale kdybych ji měla od začátku, okamžitě bych od ní odstoupila. Když jsem se zmínila že chci odstoupit od smlouvy, že vůbec nevím o tom, že bych smlouvu podepsala, tak mi to bylo telefonicky zamítnuto, lhůta 14 dní. Ale nikdo mi možné odstoupení nenabidl, ani nemohl, protože o smlouvě lhali a začali volat až po 14 dnech. Poslali fakturu na 5000kc, kterou nechci platit a nyní vyhrožují předáním k vymáhání.

Česká srovnávací - podvodné jednani

Zrušení/odstoupení od smlouvy, neuctovani pokuty 5000kc