Interdate S.A.

#43711Odmítnutí poskytnutí kontaktu - řešení pohledávky za nezaplacený poplatek za službu

3 měsíce 4 dny 5 hodin

14.07.2020, před 4 lety

Martin Kura

stalo se mi, že došlo k nevědomému pokračování v členství. Chtěl jsem jej několikrát ukončit, bohužel vždy při prokliku do dalšího kroku na jejich webových stránkách, kdy mi měli zaslat formulář pro ukončení, webová stránka nereagovala nadále (načetla prázdná stránka a to nezávisle na prohlížeči - IE, Edge, Chrome, Firefox, Opera - evidentně úmyslné). Nicméně nikdy žádný avizovaný formulář na mail nedorazil. Nešťastnou náhodou mi byla karta dokonce někdy v tomto období zcizena a tak jsem situaci nějakou dobu neřešil - nebál jsem se stržení peněz.. Ovšem informace o pokračování předplatného po měsíčním zkušebním období mě obešla a rovnou mi pak dorazila upomínka. Protože mi byla zcizena debetní karta, byla zablokovaná a platba nebyla připsána. Bohužel informace o tom že bych měl něco uhradit - upomínky v mailu mi spadli do spampu a objevil jsem je náhodou nedávno při čištění email schránky.
V současné době jsem se snažil získat kontakt na společnost s kterou bych měl řešti pohledávku. Jelikož chci situaci vyřešit
Společnost Interdate S.A. mi skze email komunikace pouze informuje, že budu kontaktován nějakou společností.
Email s upomínkou od Interdate S.A. mi přišel v Lednu 2020 a zatím mne nikdo nekontaktoval.
Chci tuto situaci řešit ale nevím s kým, jelikož mne dosud nikdo nekontaktovat. A komunikace z jejich strany se bohužel neposunula.

Zde na stránkách dtest jsem nalezl i kontakt na zdenek.vencl@c-date.com, ovšem s aut. odpovědí "Dobrý den,

děkujeme za Vaši zprávu.

Váš e-mail bude předán jednomu z agentů našeho zákaznického servisu a odpověď obdržíte během 5 pracovních dnů.

Mějte prosím na paměti, že naše emaily mohou být automaticky uložené ve Vaší Nevyžádané poště (Spam/Junk). Zkontrolujte si proto prosím i tenhle adresář ve Vaší elektronické poště.

S přátelským pozdravem,

Váš zákaznický servis
__________________________________
Interdate S.A. – 13 rue du Commerce – L-1351 Luxembourg
Company Registration: B158 155
Director: Laetitia Pateau".

Tudíž se obracím touto cestou jelikož chci situaci řešit.

Členství v seznamce

Kontakt na společnost pro vyřešení pohledávky či možnost uhrazení pohledávky a ukončení jakéhokoliv členství v C-Date.