Společnost


PPL CZ s.r.o.

Počet nahlášených stížností:960
Z toho za letošní rok:235
Stále v řešení:9
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

66%
34%
Toto skore je založeno na 3 stížnostech.

#44077Neochota

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

1 měsíc 3 dny 6 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
30.07.2020, před 2 měsíci

Petr Bartík

Znění stížnosti

Pokaždé ten samý problém. Jelikož jsme dopoledne v práci, chceme dostávat zásilky odpoledne domů. Volají dopoledne, že odpoledne to nejde, tak to objednám do práce, kde se dělá do 14,00 hod, a volají okolo 16:00 hodiny. Tak už nevím. A když přijde šofér, tak je nepříjemný, drzý a neochota sama o sobě. Takže začnu asi vybírat firmy, ne podle ceny zboží, ale podle dopravce. Kdo zaměstnává takovéto neochtné lidi, tak zaslouží krach.


Požadované řešení

Doručení, způsobu a času dodání zásilky v termínu, kdy je zákazník doma. Píše se telefon.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
3.8.2020 06:28, před měsícem

Pokud nebyla služba poskytnuta nebo nebyla poskytnuta ve sjednané kvalitě, je vhodné uplatnit reklamaci. Při uplatnění reklamace může spotřebitel žádat řádné poskytnutí služby, přiměřenou slevu, případně může od smlouvy odstoupit, pokud vadné plnění ze strany podnikatele bylo podstatným porušením smlouvy (pokud se dá předpokládat, že by spotřebitel smlouvu neuzavřel, věděl-li by o porušení smlouvy).

Pokud však smlouvu o přepravě uzavíral se společností prodávající, je za včasné doručení zboží odpovědný právě on, protože povinnost dodat zboží je dle českého práva splněna dojitím zboží do místa dodání, tj. standardně do bydliště spotřebitele. Prodávající je v takovém případě také oprávněn uplatnit reklamaci u svého smluvního partnera, pokud služba nebyla poskytnuta v souladu se smlouvou.

Vyjádření dTestu

Publikováno
2.9.2020 23:16, před 28 dny

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Spotřebitel má také možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.