PPL CZ s.r.o.

#44086Nedoručení zásilky č. 40951390538

31.07.2020, před 4 lety

Andrea Lecury

ve středu 29.7.2020 v 8:16 jsem dostala SMS od PPL Brno, že mi bude tentýž den mezi 9- 11 hod doručována zásilka, tedy 44 minut po obdržení SMS. Jelikož pracuji, nebyla jsem schopná během tak krátké doby dorazit domů a zásilku převzít. S řidičkou jsem komunikovala, zda by bylo možné zásilku doručit po 10.hod, abych byla schopná dorazit domů, což řidička odmítla. Žádala jsem tedy o doručení v pátek, přičemž mi bylo sděleno, že musím změnit doručení v aplikaci. Proto jsem hledala na stránkách PPL, kde můžu doručení změnit, protože mi žádná informace o možnosti změny nepřišla. V aplikaci PPL změna nebyla možná, protože aplikace zdánlivě nefunguje.
Ve čtvrtek 30.7.2020 se situace opakovala, opět jsem nebyla doma, protože pracuji. SMS o doručování zásilky mi přišla cca v 7:30 hod téhož dne, kdy měla být zásilka doručována, takže jsem opět nebyla schopna tak rychle reagovat. Pokud bych informaci dostala den předem, mohla jsem zásilku převzít. Následně mi přišla SMS, že je balík uložen kdovíkde k vyzvednutí. Bohužel nemám k dispozici auto a balík je pravděpodobně velký, navíc jsem si zaplatila doručení domů a na tom trvám. Od včerejška (čtvrtek 30.7.2020) komunikuji se zákaznickým oddělením PPL Brno, kde mi paní N. neustále tvrdí, že po dvou neúspěšných doručeních už doručení není možné.

Doručení zásilky č. 40951390538

Žádám o doručení zásilky na mou adresu v pondělí, ve středu nebo v pátek a o informování alespoň den předem, kdy bude zásilka doručena.