Generali Česká pojišťovna a.s.

#44165Nespokojenost s vyřízením škodné události č. 7357383

3 měsíce 11 dnů 1 hodina

04.08.2020, před 4 lety

Kateřina Krňávková

Ve městě Polička a okolí došlo v loňském roce k nákaze obyvatelstva z infikované vody z vodovodního systému. Následkem byli průjmy, horečky zvracení. Já jsem v té době také pracovala v Poličce a jezdili jsme tam na návštěvy ke známým. Celá moje rodina se nakazila a trpěla průjmovým onemocněním cca 4 dny. Nemám zprávu od doktora, jelikož při průjmech k doktorovi nechodíme, a v danou dobu jsem netušila že se jedná o otravu z vodovodní sítě a považovala to za běžný průjem. Pojišťovna mi odmítla vyplatit odškodné jak pro mě tak pro zbytek rodiny s tím, že nejsme rezidenti v Poličce a a nemáme potvrzení od lékaře. Od svého kolegy z práce pana Jan Navrátila vím, že dodal úplně stejné podklady pro pojistnou událost, také nebyl on ani jeho rodina u lékaře, jediný rozdíl je, že je rezidentem v Poličce, a jemu bylo plnění přiznáno v plné výši. Veškeré dokumenty, které zaslal a obdržel od pojišťovny mohu dodat. Prosím o radu kde se mohu dovolat spravedlnosti, odvolání jsem již podala a to mi bylo zamítnuto. Mohu se mohu odkázat na plnění pro jinou osobu? Předem mockrát děkuji S přátelským pozdravem Kateřina Krňávková

ujma na zdraví

vyplacení odškodného v plné výši pro mě a zbytek mé rodiny, tak jako tomu bylo v ostatních případech. Mám dokumenty od konkrétní osoby, která dodala úplně stejné podklady pro řešení pojistné události jako já a jim bylo plnění přiznáno.
Bylo argumentováno tím že já nejsem rezidentem v Poličce, což je jako důvod irelevantní.