PPL CZ s.r.o.

#44293Nedoručení zásilky

1 měsíc 2 dny 8 hodin

11.08.2020, před 4 lety

Karel Polanský

Dne 7.8:2020 jsem ráno SMS zprávou byl obeznámen s doručením zásilky mezi 10 až 12,00. PO CELOU DOBU JSEM BYL DOMA. V 10,45 přišel e-mail, že se nepodařilo zásilku doručit. Že bude umístěna v zásilkovně. Volal jsem proto do depa do Plzně a tam mi zaměstnankyně dokola opakovala, že se šofer pokoušel dovolat (neměl jsem žádný zmeškaný hovor) a že podle GPS na naší adrese byl. Tím prý, podle jejich interních předpisů, a z jejich strany vše v pořádku a chyba je na mé straně.
Na moji odpověď, že tu opravdu nikdo nebyl, nikdo nevolal a nikdo nezvonil opakovala pořád to samé, jako když přeskakuje gramofon. Mimochodem po celou dobu byla doma i dcera, která to vše může potvrdit.
Jestli tímto způsobem vaše společnost kryje šlendrián vašich zaměstnanců, tak to klobouk dolů.
Přes internet si objednávám poměrně často a u jiných společností se mi to nikdy nestalo. Nepočítám Českou poštu, ta je stejná jako vy.
Vím jistě, že od vaší společnosti si už nenechám dopravit nic.
Karel Polanský

Číslo zásilky 40654156545

Dohledat a potrestat řidiče, kterému jsem se snažil 2x marně dovolat a slečně dispečerce nařídit nekrýt tyto praktiky, pokud o nich ovšem ví, ale o tom jsem téměř přesvědčen.
Rád bych byl informován o opatřeních, aby se tyto praktiky vícekrát neopakovaly.