Společnost


ONET DIGITAL d.o.o.

Počet nahlášených stížností:10
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:5
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#44575Nedoručený zaplatený tovar

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

30 dnů 17 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
25.08.2020, před rokem

Barbara Kristofova

Znění stížnosti

Dobrý deň, v Cool Mango som spravila objednávku ešte 4 mesiace dozadu ktorú som aj zaplatila a neprišla. Keď som tam písala ťahali má za nos že už to poslali naspäť asi 4 krát, potom že to neprišlo že nastal nejaký problém, keď som napísala že chcem aby mi teda peniaze vrátili naspäť napísali mi že ich pošlú a po 2 týždňoch som im napísala znova že neprišlo nič, či sú robia srandu už zo mna, napísali že im to asi trvá..nakoniec mi volala nejaká pani zatiaľ že mi to teda pošlú a dnes prišiel kuriér a chcel odomna aby som to zaplatila znova...keď som jej volala že čo to má byt tak sa smiala do telefónu mi že nevie čo to má byt nechcela mi dať kontakt na nikoho vyššieho .....


Produkt

Leginy push up modré a čierne číslo modelu tam nie je


Požadované řešení

Vrátiť peniaze


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
25.8.2020 15:02, před rokem

Prodávající má povinnost dodat zboží. Pokud tak neučiní ve sjednaném termínu, ocitá se v prodlení. Pokud doba dodání nebyla sjednána, může spotřebitel požadovat dodání zboží ihned. Prodávající je poté povinen splnit bez zbytečného odkladu, nejpozději by mělo být plněno do 30 dní. Jestliže zboží nedodá, upozorní spotřebitel prodávajícího, že nedodal zboží včas a poskytne prodávajícímu přiměřenou lhůtu k dodání zboží (lze poskytnout i mlčky).

Pokud prodávající nedodá zboží ani ve lhůtě poskytnuté spotřebitelem, má spotřebitel nárok na odstoupení od smlouvy dle § 1978 občanského zákoníku a na vrácení zaplacené peněžní částky. Oznámí-li spotřebitel prodávajícímu, že mu určuje dodatečnou lhůtu k plnění a že mu ji již neprodlouží, platí, že marným uplynutím této lhůty od smlouvy odstoupil.

Odstoupením od smlouvy se smlouva ruší od počátku a strany si mají povinnost vrátit poskytnutá plnění. Spotřebiteli tedy odstoupením od smlouvy vzniká nárok na vrácení zaplacené částky.

Platil-li spotřebitel při nákupu přes internet platební kartou a obchodník nedodá objednané zboží, může spotřebitel využít bankovní nástroj zvaný chargeback. S jeho pomocí lze za určitých podmínek získat peníze zpět. Spotřebitel by měl co nejdříve kontaktovat svou banku s žádostí o provedení zpětné platby. Žádost je vhodné podpořit relevantními dokumenty, například kopií komunikace s obchodníkem atd.

Jelikož je prodávající zahraniční subjekt sídlící ve Slovinsku, má spotřebitel možnost obrátit se na Evropské spotřebitelské centrum, které bezplatně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiných členských států EU, Norska a Islandu. Více informací o Evropském spotřebitelském centru je možné vyhledat na webových stránkách https://evropskyspotrebitel.cz/.

Vyjádření dTestu

Publikováno
25.9.2020 07:40, před rokem

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009.