Bulova Invest Ltd.

#44698Zrušení placeného členství

31.08.2020, před 4 lety

Pavel Kindl

Dobrý den.
Již jsem posílal, tři emaily ohledně odstoupení, tak jak má společnost v podmínkách a dosud bez reakce.
Žádal jsem i formou postupu deaktivace zrušení účtu, kde se uvádí, že mi má být zaslán do hodiny kod ke zrušení.Bohužel také bez reakce.
Psal jsem i reklamaci na neoprávněné odečtení peněz. Dle časů a dní, kdy jsem podal emailem první žádost o zrušení. Podotýkám, že jsem měl aktivaci na tři dny a vy si nárokujete následující platbu na celý měsíc.
Když volám na podporu, komunikují pouze anglicky a né česky, odkazují mě na emil support@zhavenoci.cz, na který jsem od začátku vždy psal. Bohužel také bez reakce.
Ve smlouvě se uvádí, že lze odstoupit i telefonicky, avšak operátorka mi zdělila se vší laskavostí, že mám poslat email. Přesto že jsem tak znovu udělal reakce není žádná.
Děkuji za vyřízení.

Seznamka Žhavé noci

Požaduji okamžité odstoupení od smlouvy, zrušení placeného členství, které jsem poprvé nárokoval pomocí email 25.08.2020 v 9:57 dopoledne. Požaduji zastavení odečítání peněz, POPŘÍPADĚ NAVRÁCENÍ neprávněně naúčtované částky VZNIKLÉ PRODLENÍM Z VAŠÍ STRANY.
Děkuji za vyřízení.