Tesco Stores ČR a.s.

#45347Neoprávněná kontrola tašky

02.10.2020, před 3 lety

Hana Hladíková

Dobrý den, dnes 2.10.2020 cca 14,15 hod. jsem byla v Tescu Milovice a při odcházení z prodejny, kdy jsem neměla žádný nákup, na mě neoprávněne a bezdůvodně pořvával Váš zaměstnanec /seděl u pokladny, kde se prodává alkohol, nikdo jiný na pokladnách nebyl/, že mu musím ukázat obsah tašky. Neměla jsem čas řešit na místě stížnost u vedoucího prodejny, pokladnímu jsem obsah tašky, ve které jsem měla 2 nádoby z prodejny Kik ukázala a řekla jsem mu, že na nádobách je napsáno, že je to z Kik-u i tak vyžadoval pokladniční blok /měla jsem ho/, bez omluvy,neřekl ani jediné slovo,jsem z prodejny odcházela. U pokladny mu v řade stálo asi tak 7 lidí, ale to ho vůbec nezajímalo. To asi nebyla jeho práce? Nevím, zda máte nějakou novinku, že všem zákazníkum někdo poleze do tašky, v tom případě si budete muset zaměstnat i někoho z Policie ČR. Myslím, že by jste si měli některé zaměstnance proškolit z pravidel slušného chování, jsem učitelka a bezdůvodně mě obviňovat v prodejně ve měste, ve kterém učím je nadmíru nevhodné.

Proškolení zaměstance.