DuPonti s.r.o.

#45392Dobrý den společnost nereaguje

05.10.2020, před 5 měsíci

Tomáš Kieweg

Dobrý den společností jsem napsal, na jejich formulář, který mají na svých stránkách a vůbec nekomunikuji. Stále strhavaji peníze z účtu. A rád bych zrušil dané předplatné. Ale nevím jak. Pokud nekomunikují. Na seznamce dávno účet nemám. A když jsem se pokusil o zaslání obnovy hesla. Tak nefunguje. Předpokládám, když chtějí zaslat poslední čísla účtu. Umí identifikovat daného uživatele. Děkuji za odpověď a za rady.

Chci ukončit odchozí platby z mého účtu. A ukončit vazbu mezi mnou a společností.

11.10.2020 17:16, před 5 měsíci

Ze zkušeností ostatních spotřebitelů vyplývá, že jim společnost částku strhává v případě, že se registrovali na portálu https://www.katolickaseznamka.cz/.

Dle smluvních ujednání na https://www.katolickaseznamka.cz/terms-and-conditions je uživatel oprávněn smluvní vztah založený smluvními ujednáními kdykoliv i bez uvedení důvodu vypovědět bez výpovědní doby, a to zasláním výpovědi na adresu poskytovatele. Obdržení výpovědi je poskytovatel povinen uživateli bezodkladně potvrdit odesláním oznámení na jeho emailovou adresu.

12.10.2020 09:57, před 5 měsíci

uživatel nás kontaktoval přes podporu a my mu odpověděli, tak jako odpovídáme na všechny zprávy uživatelů.
Jak jsme psali v odpovědi tomuto uživateli: na základě jeho žádosti jsme již zrušili opakované platby. Uživatel nejspíš věděl o tom, že má otevřený účet a na jaké seznamce, protože jej nyní opět využívá (viz obrázky v příloze).
DuPonti s.r.o.

14.11.2020 19:47, před 3 měsíci

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

14.12.2020 10:24, před 3 měsíci

Spotřebitel již nevyužil možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.