Elimat investment s.r.o.

#45643Nevrácení peněz za vouchery

1 měsíc 2 dny 1 hodina

19.10.2020, před 3 lety

Vlasta Ziegelheimoá

v létě 2018 mi synové k narozeninám každý zaplatil poukaz k vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou. Poukazy jsem koupila s tím, že do půl roku bude otevřená klinika v Olomouci. Na otevření kliniky jsem čekala téměř dva roky. Kliniku sice otevřeli, ale ani za půl roku nepřijela doktorka která by provedla aplikaci KH. Až když jsem požádala o proplacení poukazů z důvodu dvouletého čekání, tak mi byl nabídnut termín za necelý týden. Měla jsem zaplacenou dovolenou a proto jsem to odmítla a rozhodla jsem se tři vouchery vrátit. Přes mail jsme se domluvily že do 37 pracovní dní mi budou peníze navráceny. Po 2 měsících jsem opět napsala proč mi nebyly peníze vráceny na účet a opět byl slíben další termín který nedodrželi. Po 3 měsících a čtvrtém termínu jsem našla dTest kde jsou podány stížnosti na Platan clinique a popsány naprosto stejné důvody proč nedošlo k navrácení peněz které mi psaly jak paní V., tak paní P. Vždy velké omluvy a sliby, příklad: velice nás mrzí stávající situace a chceme se omluvit za vzniklé nedorozumění a nepříjemnosti spojené s opožděním vrácení peněz, které byly zapříčiněné administračně provozní chybou. Aktivně pracujeme na odstranění těchto potíží a platby rozesíláme postupně. Spolehněte se, že Vám peníze budou vráceny v co nejbližší možné době. Uběhl další měsíc a stále nic. Připadá mi to, že jedou podle stejného scénáře a čekají že to někdo vzdá.

výplně vrásek kyselinou hyalurunovou

Chci na firmu upozornit, získat zpět peníze