#47170Neoprávněná platba kartou

2 měsíce 7 dnů 3 hodiny

20.12.2020, před 2 měsíci

René Marcian

Dnes mi došla zpráva, že mi bylo strženo 500 Kč aniž bych dal příkaz nebo něco platil kartou firmě-DuPonti s.r.o.Prague CZ.

Pozaduji navrácení částky 500 Kč za neoprávněnou platbu. Nevím kde zjiskali informace o kartě, zřejmě podvodem

31.12.2020 17:52, před měsícem

Ze zkušeností ostatních spotřebitelů vyplývá, že jim společnost částku strhává v případě, že se registrovali na portálu https://www.katolickaseznamka.cz/.

Dle smluvních ujednání na https://www.katolickaseznamka.cz/terms-and-conditions je uživatel oprávněn smluvní vztah založený smluvními ujednáními kdykoliv i bez uvedení důvodu vypovědět bez výpovědní doby, a to zasláním výpovědi na adresu poskytovatele. Obdržení výpovědi je poskytovatel povinen uživateli bezodkladně potvrdit odesláním oznámení na jeho emailovou adresu.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

4.1.2021 12:40, před měsícem

Dobrý den, pane Marciáne,
firma DuPonti provozuje seznamky. Jedná se tedy určitě o platbu za služby na seznamce, kde jste registrovaný. Pamatujete si, na které to bylo a přes jaký email? Nebo prosíme o poslední 4 čísla karty, kterou byla platba provedena.Tím nejsnadněji platbu dohledáme.

René Marcian

4.1.2021 14:39, před měsícem

Duponti s.r.o.,
nevím na které seznamce ale poslední 4 čísla karty jsou-5656.
Prosím,dejte mi vědět jestli jste zjistili o jakou seznamku jde.
s pozdravem
René Marcián.

4.1.2021 15:04, před měsícem

platba byla provedena v souvislosti se seznamkou Olomouc, s účtem založeným pomocí emailu agorr@seznam.cz.
Máte tam předplacené služby do 24.1.2021. Pokud byste chtěl profil smazat, dejte nám prosím vědět.

4.1.2021 15:13, před měsícem

6.2.2021 22:00, před 21 dny

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.