DuPonti s.r.o.

#47487Neoprávněná platba kartou

07.01.2021, před měsícem

Libuše Malá

Dne 22.12.2020 mi bylo z kreditní karty sraženo 600 Kč. Žádnou službu ani zboží jsem si neobjednala.

Nevím

Vystavení dokladu o přijetí částky 600 Kč za zboží či službu o které nevím nebo vrácení 600 Kč na můj účet.

7.1.2021 12:46, před měsícem

Ze zkušeností ostatních spotřebitelů vyplývá, že jim společnost částku strhává v případě, že se registrovali na portálu https://www.katolickaseznamka.cz/.

Dle smluvních ujednání na https://www.katolickaseznamka.cz/terms-and-conditions je uživatel oprávněn smluvní vztah založený smluvními ujednáními kdykoliv i bez uvedení důvodu vypovědět bez výpovědní doby, a to zasláním výpovědi na adresu poskytovatele. Obdržení výpovědi je poskytovatel povinen uživateli bezodkladně potvrdit odesláním oznámení na jeho emailovou adresu.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

13.1.2021 09:54, před měsícem

Uživatelka nás kontaktovala pomocí našeho kontaktního formuláře na webové stránce.

Stížnost tedy řešíme přímo s uživatelkou

13.1.2021 10:30, před měsícem

Na základě sdělení společnosti stížnost přeřazujeme na spotřebitelku, aby mohla stížnost uzavřít.

13.2.2021 12:30, před 14 dny