Společnost


Endemos distribution, s.r.o.

Počet nahlášených stížností:100
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

0%
100%
Toto skore je založeno na 93 stížnostech.

#4845Předražený prodej

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

7 měsíců 16 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
04.11.2014, před 5 lety

EVA BENEŠOVÁ

Znění stížnosti

9.12.2013 JSEM BYLA NA AKCI V OSTRAVĚ-ZÁBŘEHU,RESTAURACE AKORD.ZAKOUPILA JSEM 3 KUSY TLAKOVÉHO HRNCE-PUREWARE ZA ČÁSTKU 20 000,- KČ.MÁM KUPNÍ SMLOUVU,ALE PODLE MNE K NIČEMU A PŘEZ TESCOMU JSEM ZJISTILA PRODEJNÍ CENU.VOLALA JSEM PÁRKRÁT NA ČÍSLO 731309088,HOVOŘILY JSME SPOLU,ALE VŠE POPŘEL.SE ZBOŽÍM MĚ DOVOZLI DOMŮ.PODLE MNE JE TO PODVOD,VÝDĚLEK NA CENĚ,NEMÁM ZÁRUČNÍ LIST A CHCI VRÁTIT ZBOŽÍ A DOSTAT ZPĚT PENÍZE.2 KUSY ORIGINÁL,NEPOUŽITÉ.RADILA JSEM SE S PRÁVNÍKEM A OD SMLOUVY MŮŽU DO 1ROKU ODSTOUPIT.V TELEVIZI BYLO UKÁZÁNO VÍCE PODVODŮ.MÁM TO DÁT K SOUDU NEBO DO TELEVIZE NOVA.BENEŠOVÁ EVA


Požadované řešení

VRÁCENÍ ORIGINÁL ZBOŽÍ A DOSTAT ZPĚT PENÍZE


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
27.11.2014 11:26, před 4 lety

Smlouva byla uzavřena za účinnosti zák. č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, kterým se řídí. Ustanovení § 57 občanského zákoníku stanoví, že byla-li spotřebitelská smlouva uzavřena mimo prostory obvyklé k podnikání dodavatele nebo nemá-li dodavatel žádné stálé místo k podnikání, může spotřebitel od smlouvy písemně odstoupit bez uvedení důvodů a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od jejího uzavření; nedošlo-li dosud ke splnění dodávky zboží či služeb dodavatelem, může od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodů a bez jakékoliv sankce do 1 měsíce. Dodavatel musí spotřebitele písemně upozornit na právo odstoupit od smlouvy nejpozději při uzavření smlouvy; písemné upozornění musí obsahovat i označení osoby, u níž je třeba toto právo uplatnit, včetně bydliště či sídla takové osoby. Pokud tuto povinnost nesplnil (musel by prokázat, že splnil), spotřebitel může odstoupit od smlouvy do 1 roku od uzavření smlouvy.
V obdobných případech se spotřebitelé nejčastěji setkávající s problémem faktické realizace jejich práva.

Vyjádření dTestu

Publikováno
5.6.2015 12:20, před 4 lety

Společnost Endemos distribution, s.r.o. nereagovala na naši výzvu k řešení stížnosti. Vzhledem k tomu, že je námi nabízené mimosoudní řešení sporů založeno na principu dobrovolnosti, bude stížnost pro nereakci subjektu uzavřena.