MI SPORT d.o.o.

#48492Po roce nemám ani zboží ani peníze

16.02.2021, před 3 lety

Danuše Moravcová

Od této firmy jsem zakoupila 2 antény,které nesplňují co reklamují.Poslala jsem stížnost a chtěla vrátit zboží.Odpověděli mi kam mám zboží poslat a jak postupovat.Mimo to jsem dle jejich pokynů musela poslat zboží do Slovinska.Podala jsem stížnost na firmu u vás.Zřejmě na vaši urgenci se ozvali,že potřebují nějaký doklad i když tam všechny doklady měli.Poslala jsem ho a od té doby nekomunikují. Uzavřeli jste to s tím,že mám podat stížnost na Evropské spotřebitelské centrum ČR.Po nějaké době asi zase na popud ECC se opět ozvali,že zase potřebují nějaký doklad,který jsem opět dodala a tím to zase skončilo. Od té doby už na jakoukoli urgenci nereagují.Poslední email s urgencí na nevyřízenou reklamaci jsem posílala 18.1.2021 bez jakékoli odezvy.Jak jsem zjistila tak nefunkční antény stále reklamují.Už je to rok a dodnes nemám ani zboží ani peníze.Můžete mi poradit co s tím mám dělat a jak z nich dostat peníze zpět.Jejich pokyny jak postupovat s reklamací a další emaily mám uložené.Už opravdu nevím co dělat.Jde o nemalou částku 1.182.- kč.Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Danuše Moravcová

ČF CZ-MK-14406 747-megacart-HDTV anténa

Nyní už požaduji pouze peníze zpět neboť tato firma je nedůvěryhodná a podvodná.