Centrum aukcí.cz s.r.o.

#48551Neoprávněná faktura

2 měsíce 2 dny 3 hodiny

18.02.2021, před 3 lety

Margita Šindlerová

Dobrý den, dne 1.11.2020 jsem projevila na portálu Reality.iDNES o nemovitost v dražbě.Jen jsem chtěla bližší informace. A přišel mi email s tím, že se musím registrovat na portálu S dražby viz zkopírovaný odkaz Samotná registrace pro Vás neznamená nutnost účasti na dražbě, vždy záleží pouze na Vašem budoucím svobodném rozhodnutí, zda po obdržení dražební vyhlášky a znaleckého posudku (jen pro registrované na našem webu) budete mít i nadále zájem o předmětnou nemovitost.
Nebylo tam nic o nějakém poplatku 5000 Kč.
Registraci jsem dokončila (informace o polatku je skrýtá pod jiným odkazem) a následně byla na můj email doručena obecná PDF dokument,kde byly jen dražební vyhláška a znalecký posudek. A to má být všude zdarma.
Nic jsem nevydražila a žádné dražby bytu jsem se nezúčatnila. Tím jsem vše brala za uzavřené.
A až 25.1.2021 mi přišla faktura k uhrazení poplatku za registraci na portálu S dražby se splatností 3.2.201.Za,že mi poslali jen znalecký posudek a dražební vyhláška k poptávané nemovitosti v dražbě.
Takže více až po třech měsících mi přišla neoprávněná faktura ve výši 5000 Kč za registraci.
Tímto s poplatkem v žádném případě nesouhlasím a odmítám ho zaplatit. Neboť při samotné registraci tam nic o zpoplatněné službě nic nebylo.! Bylo to pak skryto pod jiným odkazem!!

Je to neoprávněná faktura a neoprávněný poplatek ve výši 5000 Kč za registraci.
Nic jsem nedražila žádné dražby jsem se nezúčatnila dražba byla již dávno uzavřena vydražena!
Výzva k úhradě byla zaslána více než 3 měsíce po registraci.
Celá dosavadní komunikace vypadá automaticky. (Celé to vypadá, že společnost získává peníze bez zapojení člověka.)

Stáhnutí výzvy k úhradě na 5.000 Kč.Je to neoprávněný poplatek!Nic jsem nedražila.
Jedná se tu o nekalou obchodní praktiku!!!