NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o

#49565Zaslání neobjednaného zboží

19.03.2021, před 3 lety

Petra Motyková

před časem jsem si objednala u společnosti NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. vzorek produktů za 49,- Kč, reklama v TV, za poštovné, které jsem uhradila. Poštou mi začaly chodit nabídky, které jsem již nevyužila. Paní z této společnosti mi volala a dost nevhodně a arogantním způsobem mi vnucovala tyto produkty za částku 199,- Kč na měsíc. Jestli je to pro mě moc??? a zač utrácím???, tento nekončící hovor jsem zavěsila, nevím, proč by měl někdo rozhodovat o mých penězích za mne. Předevčírem jsem našla balík produktů včetně pochybného kávovaru zaslaný na dceru, které není ani 18 let asi za odměnu, v hodnotě cca 2 tisíce, 1. splátka 199 Kč! Samozřejmě po přečtení recenzí na internetu se nedivím, že nikdo dva dny telefon nebere a email nemají. Žádná smlouva se mnou ani s nezletilou dcerou neexistuje. Mám odesílat na své náklady něco, co jsem si neobjednala? A proč?
Děkuji.

Vitamin D

O zaslané zboží nemám zájem ani jsem neměla, když si ho budu chtít pořídit, tak si ho koupím. Klidně odešlu, ale na jejich náklady. Nebo ať si pro zboží pošlou.