Společnost


BILLA, spol. s r. o.

Počet nahlášených stížností:318
Z toho za letošní rok:23
Stále v řešení:7
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

80%
20%
Toto skore je založeno na 5 stížnostech.

#49916Chybné ceny zboží

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 14 dnů 22 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
06.04.2021, před 4 měsíci

Jana Pospíšilová

Znění stížnosti

Prodavačky ojebávají lidi chybnýma částkama zboží. dneska jsem zaplatila za kus chleba 32 korun přestože cena byla 17,90 a prodavačka byla jeste drzá a arogantní. Nestalo se to poprve, v lete me tak ojebali na ceně salátové okurky která v akci stála 8 kc tak jsem vzala 3ks a zaplatila jsem 18kč za kus. stalo se to na prodejně v Litvínově. Paní prodavačce jsem řekla at si v tom laskave udělají pořádek a ona arogantně vyhukla na druhou že se vztekam kvuli ceně at to jde skontrolovat. Chleba jsem vzala i za tu částku tedy ale to jen protože jsem byla s dětma a spěchala na autobus, jinak bych to na místě řešila dále.


Produkt

zelenina pečivo


Požadované řešení

prosím o řádné kontroly cen u zboží a pokuty prodavačkám za okrádání lidí a za nevlídný přístup a arogantní chování.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
6.4.2021 12:12, před 4 měsíci

Nabídka zboží, která je tvořena i cenou u něj/na něm uvedenou, je pro obchodníka závazná. Pokud jinou cenu uvádí a jinou účtuje, dopouští se klamavého jednání a je právem spotřebitele dožadovat se rozdílu v ceně zaplacené navíc.

Prodávající je povinen informovat v souladu s cenovými předpisy a přímo použitelným předpisem Evropských společenství spotřebitele o ceně prodávaných výrobků nebo poskytovaných služeb zřetelným označením výrobku cenou nebo informaci o ceně výrobků či služeb jinak vhodně zpřístupnit. Informace o ceně nesmí zejména vzbuzovat zdání, že cena je nižší, než jaká je ve skutečnosti. Dozorovým orgánem je v této oblasti Česká obchodní inspekce, které spotřebitel může dát podnět pro porušení zákona o ochraně spotřebitele.

Spotřebitel, který je přesvědčen, že došlo k porušení ustanovení zákona o ochraně spotřebitele, se může obrátit na regionální či ústřední inspektorát České obchodní inspekce. Adresy jednotlivých inspektorátů lze najít na www.coi.cz. Podnět lze podat i elektronicky přes elektronickou podatelnu ČOI na adrese www.coi.cz.

Vyjádření dTestu

Publikováno
20.5.2021 14:51, před 2 měsíci

Žádáme společnost, aby se k případu vyjádřila. V opačném případě bude stížnost uzavřena.

Vyjádření dTestu

Publikováno
21.6.2021 09:57, před měsícem

Společnost byla kontaktována, bohužel však dosud neprojevila zájem se vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.
V případě potřeby další právní konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009.

Dále může spotřebitelka využít možnost mimosoudního řešení spotřebitelských sporů při České obchodní inspekci. Více informaci k uvedené službě lze nalézt na webové adrese www.adr.coi.cz.