KOVOTOUR PLUS s.r.o.

#4995Hotel Park,Budva ,Černá Hora

19.11.2014, před 9 lety

Helena Vaňousová

Vybydlený hotel,bez koberce,podlaha hodně špinavá,koupelnový kout samá černá texická plíseň,odpadová voda neodtékala.Jídlo po celou dobu pobytu studené.Okno na hlavní magistrálu,pod oknem Moto klub.
Celou noc kravál.Mluvila jsem telef.z p.K.,ředitelem prodeje,kterí byl zrovna v Č.Hoře.Reklamaci neuznal.Mohl se podívat,jelikož stáli před hotelem Park.Nabídli nám jiný pokoj,ale všechny byly stejné.Asi 1/3 učasstníků dostala nějakou virozu s teplotou,my z manželem taky.Proto jsme se odmítli stěhovat.Jenom jsme chtěli,aby nám uklidili koupelnu.P.uklizečky to udělaliy jenom napůl.Reklamaci jsem taky přeposlala na MMR,keré přispívá na dotované pobyty 55+ 150,-Eur na osobu.

Na pokoji špína,v koupelně nefungoval odpad,stála tam voda,která neodtíkal.Jídlo studené i přes veškeré urgence u delegáta a v kuchyni.V noci nebyl klid na spaní od aut z magistrály a Moto klubu.

Podle Frankfurských tabulek celkem 35% ceny zájezdu.Celý zájezd pro 2 osoby stál 13980,-Kč.Kromě toho MMR dáva na dotované dovolené 55+ 150,-EUR na osobu.
Z Kovotourem již nikdy.