Paidwings AG

#50040Zaplacení částky

12.04.2021, před 3 lety

Jaroslav Andres

Dobrý den, omlouvám se, že otravuji, ale přišel mi dneska email od Paidwings AG, že mám zaplatit částku 55,49 EUR. Nevím ani za co popravdě. Sice jsem byl na seznamkách to ano to nepopírám, ale nikdy jsem si nekupoval členství ani nic takového. Když tu seznamku nepoužívám tak mažu profil. Hnedka jsem jim odpověděl, za co bych to měl platit. Doufám, že dostanu odpověď. Posílám celý mail co my poslali. Chci se zeptat jestli tu částku mam zaplatit nebo ne. A ještě jednou se omlouvám.

S přátelským pozdravem

pro pořádek Vám ještě jednou sdělujeme, že jsme právními zástupci společnosti Paidwings AG, Alte Steinhauserstrasse 1, CH-6330 Cham (ZG).
Naše klientka a i my jsme vám již jednou psali a vyzývali Vás k zaplacení neuhrazené částky. Celkem nyní dlužíte 55,49 EUR.

Vyzýváme Vás, abyste tuto částku nejpozději do

27.04.2021 (datum připsání na náš účet)

převedl/a na náš účet a u platby uvedl/a spisovou značku: 35621118743 (prosím, vždy uvádějte).

Upozorňujeme Vás, že naše klientka nás pověřila, abychom nárok v případě potřeby uplatnili i soudní cestou.
Na s tím spojené další náklady a nepříjemnosti Vás tímto výslovně upozorňujeme.
Pokud požadovanou částku můžete zaplatit až po uplynutí lhůty nebo jen v přiměřených splátkách, prosíme Vás, abyste
nám to sdělil/a buď e-mailem nebo na přiloženém formuláři písemně, možno i faxem.

Mějte, prosím, na paměti, že posečkání úhrady pohledávky je pro nás zásadně akceptovatelné maximálně
jeden měsíc!

Níže ještě jednou shrnutí všech relevantních platebních údajů:
Vlastník účtu: Auer Witte Thiel
Bankovní ústav: Postbank (Giro)
IBAN: DE76 7001 0080 0005 2018 07

Rechtsanwälte
Bayerstraße 27
D-80335 Mnichov
E-mail: inkasso@auerwittethiel.com
Telefon: +49 (0)89/ 59 06 83 16 (Po-pá od 10.00 do 12.00 hod. a od 14.00 do 16.00 hod.)
Fax: +49 (0)89/ 59 06 83 145

Bankovní spojení:

Postbank (Giro)
IBAN: DE76 7001 0080 0005 2018 07; BIC: PBNKDEFFXXX

Vážení páni advokáti,

v návaznosti na Váš dopis ze dne 12.04.2021 Vám sděluji, že celkovou pohledávku ve výši 55,49 Kč nemohu v současné době splatit.

Využiji proto následující možnosti (prosím, zaškrtněte):

|___| POSEČKÁNÍ

Splatnou částku převedu v plné výši nejpozději do ...............................
(Upozorňujeme, že posečkání je v zásadě možné jen max. jeden měsíc.)

|___| PLATBA VE SPLÁTKÁCH

Splatnou částku převedu v plné výši v měsíčních splátkách po .............. EUR, počínaje dnem ..........................

Děkuji Vám za pochopení.

S přátelským pozdravem

............................. ...........................................................
(datum) (podpis)

Poradit, zda mám tu částku zaplatit nebo ne