OKAY Holding a.s. (OKAY s.r.o.; JENA - nábytek, s.r.o.)

#50146Neprovedení likvidace starého nábytku ani po několika urgencích

16.04.2021, před 3 lety

Stanislav Tesař

Dobrý den, dne 15.02.2021 jsem na eshopu společnosti OKay provedl objednávku č.9921921733 na zboží: postel Windsor + 4ks jídelní židle K137. Objednal jsem i službu Likvidace čalounu ESHOP (ODVCALOE) v ceně 1599,- Kč (vč.DPH). Ten samý den mi přišla SMS s kódem, že služba likvidace byla objednána. Hned 18.02. mi volal zástupce dopravce (asi JANSA autodoprava), že přijede pro likvidovaný nábytek. Po mém sdělení, že nejdříve musím počkat, až budu mít novou postel a židle, mi řekl, že jeho firma spolupráci s OKay ukončuje na konci února a pak si musím dojednat službu znovu. Proto jsem po zjištění, že je mi nové zboží již doručováno, ihned (29.03.) kontaktoval zák.centrum OKay a službu znovu objednal. Dne 30.03. mi přišla nová SMS s kódem 4338. Od té doby marně čekám na telefonát nového dopravce a likvidaci starého nábytku, který mám nyní uložený u domu. Nový nábytek mi byl doručen 02.04. Několikrát jsem službu tel.urgoval a vždy jsem se dozvěděl pouze to, že pracovník zák.centra bude službu také urgovat. Při asi 3.urgenci jsem se dozvěděl, že službu by měla provést firma Baroch a byl mi už i přislíben kontakt na firmu, ale ani toho jsem se nedočkal. Telefonáty na zák.centrum mi byly potvrzeny e-maily jako Dotaz číslo: 793777/29.03., 798298/31.03., 803305/07.04., 809888/12.04. a 811540/13.04.
Stanislav Tesař

Urychlené zajištění odvozu starého nábytku + sleva 30% z ceny za službu.

nebo

Zrušení objednané služby likvidace + vrácení celé částky 1599,- Kč.