viagogo

#50320Dodání špatného zboží

26.04.2021, před 3 lety

Milan Toth

Objednal jsem si dvě vstupenky na 16.10.2021. na koncert Arch enemy a Behemoth. na sezení za cca 5 500,- Kč (207,57 €). a dostal jsem vstupenky na stání v hodnotě 1 580.- kč. ( jsem po mrtvici a stát nevydržím )
Se společností jsem již jednal, ale k nápravě nebyli ochotní.

Kopie objednávky:

Viagogo

Milý uživateli Milan,

Gratulujeme vám. Gratulujeme vám, jste na cestě na Behemoth & Arch Enemy (Tipsport Arena (Tesla Arena))!

Kdy dostanu své vstupenky?
Vaše vstupenky budou doručené prostřednictvím UPS International Standard nejpozději 3 dny před konáním akce. Až budou vaše e-vstupenky odeslané, oznámíme vám to emailem.

Až vaše zásilka dorazí na níže uvedenou adresu, někdo bude muset podepsat převzetí. Není nutné, abyste to byli vy osobně.

Stav své objednávky můžete celou dobu sledovat v sekci Můj účet.

Jak si změním doručovací adresu?
Doručovací adresu můžete kdykoli změnit (například z adresy domů na adresu do práce) v sekci Můj účet

Co když na akci cestuji?
Jestli na akci budete cestovat, dejte nám informace o cestě v sekci Můj účet – my se postaráme, aby vstupenky byly odeslané na správné místo.

Informace o adrese

431 11

Informace o akci

Číslo objednávky: 24707919

Akce: Behemoth & Arch Enemy
Vstupenka/y: Sekce Cancha, Řada , (2 Vstupenka/y)
Poznámky:
Místo konání: Tipsport Arena (Tesla Arena)
Datum: sobota 16. října 2021, 18:00

Informace o objednávce

Jméno zákazníka: Milan
Způsob platby: ************7102
Počet vstupenek: 2
Celkem k úhradě: 207,57 €

Nezapomeňte, že jestli máte nějaké vstupenky navíc, můžete je prodat na viagogo.

viagogo je největší burza vstupenek na světě, kde najdete vstupenky na všechny nejlepší živé akce. Nechcete se jít podívat, jaké vstupenky na koncerty, vstupenky na festivaly, vstupenky na sport a vstupenky do divadla teď na viagogo máme?

Na tento email prosím neodpovídejte, na tuto adresu se nedají posílat emaily. Jestli máte nějaké další otázky, navštivte prosím naše Středisko pomoci.

Děkujeme vám, že jste zvolili viagogo!

Vrácení peněz nebo zaslání správných vstupenek 2x k sezení. ( jsem po mrtvici a stát nevydržím )