Content for Mobile

#50526Neoprávněně naúčtovaný poplatek, do budoucna prosím zrušit platbu 99 CZK Content for Mobile

2 měsíce 23 dnů 1 hodina

06.05.2021, před 3 lety

Josef Mrkvička

Na faktuře od operátora O2 č.5157402154 se objevila položka Platba přes internet 4 ks Koncová cena 396.00 Kč. Je to 4 x 99 Kč, předplatné Content for Mobile, nejsem si vědom, že bych si něco takového objednal.
Vstoupil jsem na stránku https://www.mobile4fun.mobi/cs-cz/terms a hledal avizovanou možnost odhlášení, a neuspěl jsem: Odhlásit se z odběru můžete prostřednictvím portálu pomocí položky “Zrušit odběr”.
Vzhledem k tomu, že jsem zde viděl řadu stejných stížností, tak se obávám, že se jedná o podvod.
Našel jsem "návod" jak zrušit předplatné:
Pokud chceš zrušit své předplatné služby Mobile4Fun, postupuj podle níže uvedených kroků:

1) Přejdi na přihlašovací stránku a zadej své uživatelské jméno a heslo. Ve většině případů systém tvé přihlašovací údaje rozpozná a automaticky tě přihlásí.

Pokud si své uživatelské jméno nebo heslo nepamatuješ nebo je nemůžeš najít, můžeš je získat znovu na stránce Zapomenuté heslo. Stačí ti k tomu zadat své telefonní číslo a přihlašovací údaje ti přijdou v SMS zprávě.

2) Jakmile se přihlásíš, přejdi na stránku Zrušení předplatného. Kliknutím na tlačítko „Zrušit předplatné“ se tvé předplatné ukončí. Chvíli poté také dostaneš potvrzovací SMS zprávu.

Nic z toho jsem neudělal. Protože jsem se ke službě nikdy nehlásil. Navíc žádná stránka Zapomenuté heslo neexistuje.

Jedná se o možnost stahovat dětské mobilní hry ze stránky https://www.mobile4fun.mobi/cs-cz

Prosím vrátit zaplacené peníze 396 CZK z vyúčtování O2 5157402154 a další poplatky neúčtovat.