Jakub Ďuriček

#5063Nedodané Zboží

26.11.2014, před 9 lety

Jakub Málek

Na slevovém portálu nakupvakci.cz jsem zakoupil Záznamová kamera do auta HD dne 14.10.2014 cena 499kč
Dle instrukcí jsem odeslal platbu uvedenou na slevovém portále a následně jsem dostal Voucher a kde slevu uplatnit. Po uplatnění slevy vyplnění Voucheru jsem obdržel email s potvrzením objdnávky a instrukce kam a kolik odeslat poštovné 119kč. Firma Bagatela.cz mi zboží zaslala ale špatně uvedla adresu tudíž ČP balíček vrátila odesílateli. Upozornil jsem firmu Bagatela.cz znovu jim odeslal mou adresu a následně jsem byl kontaktován 13.11.2014 že mi bylo zboží odesláno ale opět špatně napsaná adresa a od té doby firma Bagatela.cz nekomunikuje, mobilní telefon má vypnutý a balíček s objednanou kamerou nikde.

Technické parametry Rozměry: (do x š x v) 100 x 62 x 22 mm Integrovaný GPS přijímač: Ne Provozní napětí (text): 12/24 V Optické rozlišení videa: 1024 x 720 · 640 x 480 Automatické zapnutí nahrávání Displej Funkce Loop Vestavěný akumulátor Třída rychlosti Class 4 Vybavení Funkce fotografování HD video záznam Noční režim Automatika: nahrávání videa začne při nastartování automobilu (s adaptérem do automobilu) nebo při detekci pohybu Rozlišení záznamu: 1080i/ 720p / 480P Senzor CMOS: 1,3 megapixelů Formát videa: H.264 Max. Rozlišení (Fotografie): 4032 x 3024,12 megapixelů, 4:3 Nahrávání ve smyčce: 3, 5, 10 minut Čočka: 120° širokoúhlý objektiv Napájení: Li-Ion akumulátor (3,7 V / 500 mAh) 12/24 V SD/MMC karty: do 32 GB Mikrofon USB 2.0 LCD displej 6,35 cm (2,5 "), otočný o 270° 6 Infračervených LED Jazyk menu: český

Vrácení peněz celkem 618kč na číslo účtu
rychlé zaslání objednaného a zaplaceného zboží