T-Mobile Czech Republic a.s.

#5093Žádný signál, žádná ochota, žádné řešení, jen platit musím

1 měsíc 1 den 23 hodin

28.11.2014, před 9 lety

Petr Lojda

Telefonicky jsem si objednal přenosný Internet na flashce od T-mobilu. Kurýr mi ho v pořádku předal. Bohužel v místě mého bydliště (Panorama Kyje)nemám žádný signál a když už, tak rychlost je řádově v minutách! Opakovaně jsem se dotazoval jak lze jejich služby zlepšit. Bohužel žádná rada, žádné řešení mi nenanbídli, žádná ochota. Stanovaná lhůta 14dní dávno vypršela a nic se nedělo. I když jsem ve svém volnu objel dvě pobočky a byl nakonec i na jejich hl.centrále, tak mi bylo řečeno: ,,podle techniků tam máte signál silný a vždyť vy přece máte přenosný Internet!?.. to máte smůlu."
Žádné jiné možné řešení (třeba přímo na místě změření síly signálu technikem, vyzkoušení spojení s Internetem a potvrzení skutečnosti ...nic). O možném vyjímečném ukončení smlouvy ani nemluvě. Vlastně ano - zaplacení ,,penále" skoro 2000Kč za zbylé měsíce a je to. Co bychom se více starali a s vámi jako s klijentem se bavili,že.
Proto si dejte všichni VELKÝ POZOR Komkrétně na společnost T-mobile !!! Možná jsem měl zrovna jen já smůlu na špatné lidi ve špatnou chvíli na špatném místě, ale moc tomu nevěřím.
L.P.

USB modem HUAWEI E3131, IME: 862570022628993; SIM karta 8942001110318568020; tel.č. mobil Internetu 734472098

Pokud přece řádně měsíčně platím sjednanou částku, tak předpokládám že za to budu mít nabízené služby. Když tomu tak není, žádná náprava se neděje, nebo vylepšení (ani snaha), tak bych očekával předčasné ukončení smlouvy dohodou (možná vyjímka).