Content for Mobile

#50955Reklamace - vrácení peněz

31.05.2021, před 4 měsíci

Lada Dvořáková

Ve vyúčtování za měsíc 05/2021 mi bylo na faktuře za mobilní služby naúčtováno NEOPRÁVNĚNĚ za služby třetích stran 396,- Kč. Obdržela jsem 4x sms, kde mi bylo sděleno, že jsem právě odsouhlasila platbu pro CONTENT FOR MOBILE - Ani v jednom případě se toto nestalo. Žádám o okamžité vrácení peněz. Žádnou službu, ani předplatné jsem neobjednávala!!!!
Lada Dvořáková

neznám

vrácení 396,- Kč na můj účet

1.6.2021 11:24, před 4 měsíci

Kontakt na zákaznickou službu je: mobile4fun.cz@silverlines.info

Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraniční podnikatelský subjekt z Kypru, doporučujeme spotřebiteli, aby se v případě nevyřešení situace v smírného řešení sporů, obrátil na Evropské spotřebitelské centrum na internetových stránkách www.evropskyspotrebitel.cz, které bezplatně, rychle a efektivně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiného členského státu EU, Islandu nebo Norska.

Užitečné informace nalezne spotřebitel taktéž na webové adrese: http://www.platmobilem.cz/pro-verejnost/reklamace-sluzeb-hrazenych-pres-plat-mobilem

21.7.2021 16:42, před měsícem

Žádáme společnost, aby se k případu vyjádřila. V opačném případě bude stížnost uzavřena.

25.8.2021 11:25, před 24 dny

Společnost byla kontaktována, bohužel však dosud neprojevila zájem se vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další právní konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009.