PPL CZ s.r.o.

#51274Nedodání zásilky, klamavé jednání

17.06.2021, před 3 lety

Vladimír Cihlář

Popis podání reklamace u spol. PPL.CZ:
======================================

Nejsem spokojena s chováním pracovníka vašeho klientského servisu. Neustále mi vnucoval jinou verzi pravdy a nechtěl mě pustit ke slovu. Lhal mi o tom, že email při přesměrování je úplně jedno, že záleží na tom, že se přesměrování zásilky na jiný termín musí udělat den předem, ocž je lživá informace, protože ve vašich otázkách a odpovědích se jasně píše, že se toto musí udělat před naložením zásilky na rozvoz. (https://www.ppl.cz/zakaznicky-servis?category=1576285). Pokud to tak je, nemá aplikace umožnit tuto změnu a potvrdit tuto změnu emailem. Tímto jsem byla uvedena v omyl. Dne 15.6.2021 ráno jsem si přesměrovala zásilku, která měla být doručena na adresu mého bydliště, na jiný termín - na 17.6.2021 a vzala jsem si kvůli tomu dovolenou. Toto mi bylo potvrzeno emailem od support@ppl.cz. Překvapení bylo, že mi řidič volal, že je již na adrese (15.6.) a jestli si půjdu pro zásilku. Opáčila jsem mu, že jsem zásilku přes webový formulář přesměrovala na jiný termín a že požaduji doručit v tento jiný termín. Řidič mi potvrdil, že to tedy doručí 17.6.2021. Jaké ovšem bylo moje překvapení když mi 15.6.2021 přišel email, že zásilka byla přesměrována na jakýsi parcel shop, kam je špatná doprava a kam tedy rozhodně v těchto teplých dnech nebudu cestovat pěšky i vzhledem k hmotnosti zásilky 10 kg. Trvám na dodržení termínů a podmínek dodání zásilky, z mé strany nebyla učiněna žádná chyba a mám v objednávce uloženy své peníze a tímto způsobem je mi upíráno právo na použití mého již zaplaceného zboží. S pozdravem Lucie Racková.

doprava 10 kg zásilky z IKEA. V IKEA není možné zvolit dopravce.

Dodání zásilky v požadovaném a potvrzeném termínu.