Helvetia Apotheke d.o.o.

#51988Dlužím peníze a nevím za co již sem si nic neobednal

7 měsíců 11 dnů

04.08.2021, před 3 lety

Luděk Procházka

na mou adresu byl doručen balíček, který jsem převzal ve spěchu v domnění, že se jedná o očekávanou zásilku. Poté jsem zjistil, že se jedná o balík granulí. Faktura byla přilepená pod první vrstvou obalu spolu s přivítáním do klubu, do kterého jsem nikdy vstoupit nechtěl a ani žádné granule, ani cokoliv jiného, u vás neobjednal.

Dále v dopise píšete, že mi každý měsíc slibujete zasílat další balík granulí, pokud vám nezašlu každý měsíc odpovědní SMS "ne".

NESOUHLASÍM se zasílám jakýchkoliv granulí, nechci od vás žádné zboží a žádám výmaz mých údajů z vaší databáze, popřípadě databáze vašich "partnerů" - jak se obhajujete na internetu, že např. volání za vás vyřizuje někdo jiný. (Mně ani nikdo nekontaktoval a rovnou zaslal balík?!)

Svou žádost zasílám elektronicky na vaši emailovou adresu, kde také v souladu s Ob.Zák. dobrovolně nabízím možnost vyzvednutí již dodaného zboží.

S pozdravem Procházka

Granule hovězí s rýží

Prosím o odvolání dlouhu již mi přišla jedna upomínka a v té stojí že dlužím 3000 a že to předali nějaké vymahači společnosti i když sem si nikdy nic takového neobjednal děkuji Procházka