ART DESIGN s.r.o.

#53063Reklamace stavby

1 měsíc 17 dnů

08.10.2021, před 2 lety

Alena Veverková

Dne 1. 10. 2016 jsem se společností ART DESING uzavřela smlouvu o dílo č.07/16/D na rekonstrukci bytu č. 16 na adrese Čechova 1***, 413 01 Roudnice nad Labem, kterou jsem převzala dne 20. 12. 2016. Po necelých pěti letech po předání díla se objevila faktická skrytá vada, kterou jsem i spolu s fotodokumentací bezodkladně po zjištění dle § 2629 zákona 89/2012Sb. občanský zákoník (dále jen OZ), v platném znění, neoficiálně e-mailem oznámila společnosti ART DESING dne 12. 6. 2021. Protože k nápravě nedošlo vyzvala jsem společnost ART DESING prostřednictvím DS (doručeno dne 13.9.2021) a poddodavatel Z. K. prostřednictví doporučeného dopisu (doručeno dne 8.9.2021). Oba subjekty jsem i vyzvala ve smyslu § 2173 zákona 89/2012Sb. OZ, k vystavení písemného potvrzení o uplatnění reklamace s uvedením, kdy jsem právo uplatnila, co je obsahem reklamace spolu s mým nárokem na opravu, a následně potvrzení o datu a způsobu vyřízení reklamace, včetně potvrzení o provedení opravy a době jejího trvání. K dnešku bez odezvy.

Viz podrobně předchozí popis.

Rychlé odstranění závady, kdy z obavy o poškození bytu spodního nemohu řádně užívat koupelnu již 4 měsíce.