AURES Holdings a.s.

1 rok 4 měsíce 4 dny

24.10.2021, před 2 lety

Leona Lučanová

Dobry den. Dne 31.5.2021 Jsem u firmy AAA auto v Olomouci zakoupila automobil Volkswagen Touran v ceně 335 000Kč ve staří 4 roky najeto142500 km.Dne 11.10.102021 se mi auto pokazilo .Nebylo schopné jízdy, bylo odtaženo k automechanikovi. Jeho vyjádření bylo ,že se jedná o automatickou spojku a u tohoto auta je cena 23-40tisíc Kč -nebylo demontováno. Vadu jsem proto reklamovala 15.10.2021 u firmy AAA auto v Olomouci kde bylo zakoupené .Byl se mnou sepsán reklamační protokol. S tím ,že se mi ozvou. Po týdnu jsem obdržela dopis, že se reklamace zamítá. Z toho duvodu.že reklamovaná vada vychází z předchozího používání vozidla a, že auto bylo zakoupené jako ojeté a automobil odpovídá stáří. S tímto stanoviskem nesouhlasím pokud bych na to byla upozorněna auto, bych si nekoupila. A za tuhle cenu když vezmu i cenu opravy ,bych měla nové auto jiné značky. Při prodeji byla uvedená závada-nefunkční navigace.(mají to tak ,ale dobře sepsané, že když nastane problém a začnete pročítat přílohu tak se jedna o auto kde se všechny části blíží konce životnosti -ten při prodeji vidíte na čtečce ,kde ani pořádně není možné pročíst. Auto jsem měla 4 měsíce a najela na něm 4100 kilometru. Myslím si že se jedná o skrytou vadu, která se vyskytla do 6 měsícu. Proto se stanoviskem reklamace nesouhlasím

Volkswagen Touran

Požaduji uhradu opravy