Ženské kruhy s.r.o.

#53399Kniha Kniha Mrcha vs. chudá holčička zdarma, platíte jen balné - 97,- Kč

28.10.2021, před 2 lety

Jana Kempná

cca před rokem jsem já i mnoho dalších osob zakoupili předem na účet prodejce pouze za cenu poštovného 97,- Kč knihu, která nám nikdy nedorazila. Obdrželi jsme pár emailů s informací, že není papír, že se čeká až dorazí z Uzbekistánu, a jiné lži, pak prodávající přestal komunikovat úplně. Nyní nemáme ani knihu ani poštovné.

NÍŽE POTVRZENÍ PRODEJCE

"Gratulujeme Vám!
A už se těšíme, až budete držet v ruce Martiny novou knihu Mrcha vs. chudá holčička.
Pro okamžitou platbu kartou klikněte zde: https://form.fapi.cz/gateway/?id=07f7bfd5-db40-11ea-a0d2-0a74406df6c8&vs=202012208
Knihu jste si objednali v předprodeji, což znamená, že Vám dorazí do Vaší poštovní schránky během října/listopadu 2020. Každopádně mezitím jsme pro Vás připravili celou řadu bonusů, které Vám budeme postupně posílat a zpřístupňovat.
Ve Vaší e-mailové schránce by už teď mělo být video, ve kterém Vám Martina Brandová vše popisuje. Je tedy na co se těšit. Sledujte svůj e-mail, brzy se Vám opět ozveme.
Kdyby Vám cokoli nebylo jasné, stačí nám napsat na info@martinabrandova.cz nebo zavolat na 739 081 902.
Mějte krásný den
tým Martiny Brandové"